VÍTEJTE VE ŠKOLE FENG REN SHUI

Po krásných letních dnech přichází v srpnu nové podzimní období. Bude nám vládnout řád a pořádek Kovu, který k podzimu patří. Proto je to velmi vhodné období pro přípravu na studium Školy Feng Ren Shui. Ta své brány opět otevírá 25.9. 2022. S přípravou vám pomůžeme postupným představováním učení Feng Ren Shui.

Co je účelem učení Školy Feng Ren Shui? Umění vytvořit si ty nejlepší podmínky pro život. Vše v přírodě je nastaveno pro celkovou prosperitu. Tedy i náš život má co nejlépe prosperovat. Aby mohl prosperovat, musíme k tomu vytvořit ty správné podmínky.

V Taoismu, ze kterého FRS vychází, je pojem „pěstuj svůj život“. Pokud chcete něco pěstovat musíte k tomu vytvořit ty správné podmínky. Máte-li semínko, musíte vědět, jaké semínko to je. Je to rajče, okurka, meloun….? Jakmile víte, co chcete pěstovat, jaké semínko máte, pak také musíte vědět KDY se sází (energie času) a KAM ho zasadit (energie prostoru). Spojením správného času a prostoru tak vytvoříte ideální podmínky pro to, aby ze semínka vyrostlo to, co chcete. A příroda pak vše zařídila pro to, aby tato rostlinka rostla sama, prosperovala a přinesla vám bohatou úrodu. A i váš život vám má přinášet bohatou úrodu.

Ve vašem životě tím semínkem jste VY. Proto na začátku studia Feng Ren Shui musíte vědět, kdo jste, musíte znát své vlastní energie pro to, abyste věděli, jaké podmínky pro svůj prosperující život potřebujete. Proto Škola FRS začíná typologií člověka.

Jakmile znáte své energie, budete také vědět, co ke svému životu potřebujete a naopak čemu se musíte ve svém životě vyvarovat, aby to nepoškodilo vaše energie. První modul Školy FRS je tak zaměřen na energie člověka, jak je poznat, jak o ně pečovat, abychom mohli úspěšně pěstovat náš život. Typologii FRS máme pro vás připravenou již nyní jako mobilní aplikaci, kterou si můžete stáhnout a zjistit, jaké energie máte. Aplikaci si můžete stáhnout zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/konzultace/typologie-a-charakter-osobnosti/

Jakmile poznáte své vlastní energie, budete se dál učit, jak pro tyto své energie vytvořit ty nejlepší podmínky, jak pracovat s energiemi času a prostoru a dalšími energiemi, které na nás v životě působí.

Vše o studium Školy Feng Ren Shui zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/feng-ren-shui-skola/

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.