VZTAHY v srpnu: KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ

Ze Školy Feng Ren Shui víme, že energie vztahů patří do tzv. Gua 2 metody Ba Gua, která nám umožňuje nastavit celkovou životní rovnováhu. Gua 2 je energie, která nám umožňuje přijetí a v oblasti vztahů tak vytvořit ze dvou lidí jeden pár. Zde tak dochází k proměně z Já + Já na MY.

V srpnu nám do vztahů vstoupí energie Opice a vztahy může velmi silně ovlivnit. Opice je ve svém základě velmi „prospěchářská“ a stará se hlavně o sebe. To by mohlo ve vztazích, kde jsou dvě Já místo jednoho My vyvolat posilování každého Já zvlášť. Opice přináší také kovové energie a ty mohou vytvářet i konflikty. Navíc jsme v roce Tygra, což je velmi silné JÁ, takže v srpnu tohoto roku opravdu hrozí, že se ve vztazích může prosazovat Já každého partnera vůči Já druhého partnera a vůči vztahu jako celku (vůči MY). Tím je zde v letošním roce poměrně silný potenciál konfliktů.

Pokud tedy váš vztah nefunguje úplně optimálně, buďte velmi opatrní na případné konflikty a snažte se je nevyvolávat. Pokud už konflikt nastane, bylo by dobré ho „zadusit“ hned v samém počátku s tím, že se partnerovi raději přizpůsobíte, než abyste si bojem prosazovali to své. Zde bude opravdu platit heslo: moudřejší ustoupí. Pokud tedy chcete ve svém vztahu prosadit něco svého a váš partner nebude schopen to přijmout, nesnažte se to prosadit silou. Mohlo by to vztah opravdu silně poškodit i na delší dobu.

Naopak, ve vztahu, kde je silné MY, mohou energie Opice takový vztah ještě více posílit. Zde totiž není entitou JÁ, ale právě MY a Opice se tak bude starat o celé MY. Přemýšlejte tedy o tom, co váš vztah potřebuje, co potřebuje vaše MY a na to se společně s partnerem soustřeďte. Dělejte toho co nejvíce společně, abyste jednotu MY co nejvíce vnímali. Opice si ráda hraje a má ráda zábavu. A tak si vše užívejte s dobrou náladou a posilujte radost z toho, co a jak společně děláte, či zařizujete.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.