RODINA V SRPNU: VYTVOŘTE PEVNÝ RODINNÝ KRUH

Škola Feng Ren Shui zdůrazňuje důležitost a potřebu fungující rodiny. Je to pro nás nejpřirozenější zdroj energie. V rodině je energie minulosti předchozích generací, která se dále přenáší na nové potomky a tím se vliv energie rodiny přenáší z minulosti do budoucnosti. Díky této energii existuje to, čemu říkáme genotyp apod. Jak se říká: krev není voda.

Energie rodiny jsou v letošním roce poměrně silně podporovány vlivem Tygra, který vládne celému roku 2022. Proto je velmi důležité, abychom energii rodiny v tomto roce využívali co nejlépe. Navíc v těžkých časech, které nyní prožívá mnoho lidí, opravdu pomáhá: jeden za všechny, všichni za jednoho. V rámci energie rodiny toto heslo platí obecně a pořád, ale jeho význam je v letošním roce o to větší.

Protože víme, že nás opravdu čeká dosti složité období na podzim a v zimě, kdy navíc slábnou i aktivní energie a tím nebudeme mít dostatečnou oporu energií zvenčí, budeme potřebovat jiné zdroje energie. A jedním z nejsilnějších a nejpřirozenějších zdrojů této energie je právě rodina.

Důležité je, abyste si svůj rodinný kruh co nejpřesněji vymezili, tj. určili, kdo do vaší rodiny patří a kdo již ne (např. nějaký velmi vzdálený příbuzný). Tento rodinný kruh byste nyní měli začít co nejvíce posilovat. Kruh patří k energii Kovu a ta nám dává pevnost a odolnost (je to něco jako brnění), která nás chrání před negativními vlivy zvenčí. Čím silnější a pevnější rodinný kruh si vytvoříte, tím lépe bude rodina nepříznivým vlivům odolávat a o to lépe se dokáže postarat i o jednotlivé členy rodiny.

Pro nastavení funkčního rodinného kruhu využijte vládu Opice v srpnu. Ta se ráda stará o to své. Když za to své budete považovat svůj rodinný kruh, velmi dobře se o něj dokáže postarat. Energie Opice nám pomáhá řešit JAK co dělat. Rozděluje, třídí a rozdává úkoly, díky kterým je pak dosaženo celkového cíle. Proto byste si nejprve měli vymezit rodinný kruh, v rámci tohoto kruhu si jasně definovat váš cíl, čeho chce vaše rodina dosáhnout a pak využít Opici k tomu, aby rozdělila úkoly všem členům rodiny, aby co nejlépe přispěli celku a tím posílili rodinu. Silná rodina se pak může velmi dobře postarat o každého člena rodinného kruhu i když jemu samotnému se nebude dařit. A tak celá rodina i každý člen dokáže velmi dobře přečkat i tu nejtěžší dobu.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.