Co si v srpnu uvědomit: PROSPERITA BUDOUCNOSTI SE VYTVÁŘÍ V PŘÍTOMNOSTI

Ve Škole Feng Ren Shui se učíme o důležitosti návaznosti. Studenti vědí, že se jedná o tzv. osu 3-5-7, tedy Gua 3, Gua 7 a Gua 5 metody Ba Gua. Gua 3 je energie minulosti a rodiny, Gua 5 je energie přítomnosti a Já (tedy KDO jsem), Gua 7 je energie budoucnosti a tvoření nového. Tato osa nám tak jasně říká, abychom si uvědomili, že vše začíná v minulosti, vychází to z ní do přítomnosti, kde naše JÁ tvoří svojí činností to nové a tím budoucnost.

Abychom si tedy utvořili a posílili naši prosperitu ve všech oblastech života, můžeme v srpnu využít chytrou Opici k tomu, aby nám pomohla vymyslet, jak si nastavit jednotlivé oblasti života (Gua 1 – Gua 9 metody Ba Gua) tak, aby vytvořily stabilní životní rovnováhu. Každé Gua je svébytné Já našeho života a jejich vzájemná spolupráce tak vytváří stabilní život. A my víme, že stabilita a rovnováha jsou nejlepšími podmínkami pro život, jeho rozvoj a prosperitu.

V srpnu by nám Opice tedy měla pomoct určit, jak jednotlivé oblasti našeho života (povolání, vztahy, rodina, zdraví, hodnoty, pravidla a řády, tvorba nového, zázemí a domov, vize atd.) nastavit, abychom si tuto stabilitu a rovnováhu nejen vytvořili ale i udrželi.

Víme, že Opice přináší potřebu třídění a rozdělování. Měli bychom tedy této její schopnosti využít k tomu, že každé oblasti určíme dané cíle, jak těchto cílů dosáhnout, přidělit jí zdroje, ze kterých může čerpat a pak vše začít realizovat.

Pokud to uděláme pečlivě a každou oblast si dobře nastavíme, dokážeme velmi dobře ustát i tuto složitou dobu, zachovat si stabilitu a rovnováhu, která nám vytvoří pevnou půdu pod nohama, ze které pak silní a pevní můžeme vykročit do nového roku 2023. Když nám naše okolí, světová a ekonomická situace rovnováhu nepřináší, je na nás, abychom si vytvořili svojí vlastní ve svém životě a tak vše dobře ustáli a zvládli.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.