V srpnu bychom se měli připravit na známé rčení: až se tě zima zeptá, co jsi dělal v létě

Celá příroda se pomalu začíná připravovat na to, aby vše bez problémů přežilo přicházející podzim a zimu. Všechny přírodní zákony a procesy tak zabezpečují to, aby život byl ochráněn a mohl v plné síle propuknout s příchodem nového jara.

Vše v přírodě tak ukončuje svojí expanzi, rození a dozrávání a začíná svoji energii stahovat zpět dovnitř. Živočichové si dělají zásoby, zpomalují svojí aktivitu, aby co nejvíce šetřili svojí energii, aby jí co nejvíce zbylo na delší období zimy, kdy energie bude málo.

A podobně bychom se měli chovat i my, lidé, protože jsme nedílnou součástí přírody a její zákony nás ovlivňují úplně stejně jako všechny ostatní přírodní organismy. Abychom tedy následující období co nejlépe ustáli a uchovali si sílu, odolnost a imunitu, měli bychom se nyní začít co nejvíce soustředit na posilování své vlastní energie.

Se srpnem kromě Opice přicházejí energie Kovu. Ty přinášejí energii zpevňování, tvrdosti a ochrany. Měli bychom tedy začít svoji energii chránit, posilovat, upevňovat svoji imunitu a celkovou odolnost. Víme, že podzim je obdobím různých epidemií atd. a tuto dobu ustojíme pouze tehdy, pokud budeme mít hodně své vlastní silné energie, protože vnější energie se oslabují.

Bude důležité doplňovat vitamíny a minerály, které naše tělo potřebuje právě pro to, aby mělo silný a odolný imunitní systém. Kov dále přináší energii tzv. prochládání (víme, že říkáme sv. Anna, chladna z rána). Pomalu začíná sílit chlad, který by se neměl dostat do našeho těla. Chlad velmi vyčerpává naši energii a celý organismus. Proto se již nyní musíme tomuto chladu začít co nejvíce bránit. Možná to zní v těchto teplých dnech divně, ale energie jsou již prostě takové a my to musíme respektovat a přizpůsobit se.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.