září: chraňte své energie

V září již nikdo nemůže být na pochybách, že léto skončilo. Z hlediska energií končí léto již začátkem srpna, což si málokdo v prázdninové náladě uvědomuje. Se srpnem přichází první energie Kovu a tím postupně začíná sílit energie podzimu. Jak víme z přírody, je to období, kdy se energie začínají stahovat dovnitř, aby se tak chránily před napadení chladem, který bude na podzim sílit a svého vrcholu dosáhne v zimě.

A protože člověk je součástí přírody a má respektovat přírodní zákony tak, jako každý přírodní organismus, měli bychom se začít starat o to, abychom své energie co nejlépe ochránili pro následující období.

V září nám bude vládnout Kohout. Jeho energie souvisí s tzv. Gua 7 (metoda Ba Gua Školy Feng Ren Shui). Gua 7 je jinová kovová energie zaměřená na detail a dokončování. Proto bychom se v září měli soustředit hlavně na to, abychom co nejlépe vše dokončili a zabezpečili si dobrý výsledek, abychom o nic nepřišli.

V září budou vládnout energie detailu. Tomu bychom měli věnovat co nejvíce pozornosti. „Rozevláté“ energie léta jsou již skutečně pryč a vládnou energie soustředění se na detail a správnost řešení. Jak se říká: ďábel je v detailu. Proto bychom neměli detaily přehlížet, ale naopak se jim věnovat s veškerou vážností. Malá chybička může způsobit kolaps, stejně tak jako malinká změna může vést k dokonalosti.

S nástupem sílícího Kovu a vlády Kohouta je také důležité, abychom si do svého života (jak soukromého, tak profesního) začali zavádět řád a pořádek. Se zářím začíná také nový školní rok. Škola je energií řádu. Nastavte si pravidla, podle kterých chcete fungovat. I pravidla mají svá pravidla a ta nám říkají že pravidla bychom měli: nastavit, vyhlásit, dodržovat, kontrolovat a sankcionovat. Když se těmito pravidly budeme řídit, pak nám dodržování pravidel pomůže velmi efektivně fungovat.

Pravidla a řády také posilují naší celkovou odolnost a tím i naší imunitu. A tu budeme s nadcházející vlnou různých epidemií (podzim je „sezona“ epidemií) potřebovat. Posilujte i nadále svojí imunitu, abyste vše zvládli a nenechte se oslabit vzrůstajícím působením chladu, který oslabuje náš organismus.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.