PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce je čtvrtým rokem kovového dvanáctiletí, které začalo v roce 2020. Toto kovové dvanáctiletí nám přináší období změn a nové budoucnosti. Mění se celý svět, mění se systémy, pravidla, řády a hodnoty jak lidé budou žít. Již v roce 2020 jsme ve Škole Feng Ren Shui říkali, že rok 2020 je jakousi branou do nové budoucnosti a že již nic nebude jako dřív.

První znatelné změny přinesl rok 2022 – rok Vodního Tygra. Věděli jsme, že se události dají do pohybu a to velmi razantně a rychle. Vodní Tygr je velmi progresivní, průrazný a pohybuje se skokem. A to je přesně to, co v roce 2022 zažíváme.

Rok 2023 bude změny dále rozšiřovat a postupně je zavádět do každodenního života. Zajíc je zvíře zvěrokruhu, které je velmi sině zaměřeno na své blízké, svoji rodinu apod. V rámci celé společnosti to může znamenat, že i jednotlivé státy budou více upřednostňovat své vlastní zájmy nad zájem celku.

Co nám energie roku 2023 přinesou a jak je co nejlépe využít k tomu, abychom rok nejen zvládli ale mohli se dobře zabezpečit se dozvíte na dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui. Seminář se koná 23.10. od 10:00 do 18:00. S ohledem na velký zájem o tyto přípravné semináře, kdy se lidé hlásí z celé ČR i Slovenska, bude probíhat online na bázi Zoom. Seminář bude nahráván a každý účastník si tak bude moci stáhnout video ze semináře, aby se k němu mohl vracet.

Na semináře se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo prostřednictvím přihlašovacího semináře viz níže.

Termín: 23.10. 2022 od 10:00 do 18:00

Místo: ONLINE – ZOOM

Cena: 4,000 Kč

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.