PODNIKÁNÍ V ZÁŘÍ: ZAČNĚTE POČÍTAT A NASTAVTE ŘÁD

Asi znáte rčení: halíře dělají talíře. Je to oblíbené heslo všech úspěšných podnikatelů – hospodářů. Halíř je právě forma detailu a ten bude hrát velikou roli v následujícím období. Věnovat detailům (halířům) bychom se tedy měli co nejvíce právě v září za vlády Kohouta.

V oblasti podnikání je důležité, abychom v září udělali první detailní odhad výsledků hospodaření roku 2022 a výhled na rok 2023. Nejde však jen o obecné výhledy, ale o opravdu detailní zpracování finančního auditu vaší firmy. Každý halíř bude hrát roli v tom, jak dopadnou výsledky letošního roku a s jakým základem budete vstupovat do roku 2023.

Letos jsme v roce Tygra. Tato energie je energií zmatů a chaosů. Věci se dějí překotně, skokově (stačí se podívat na vývoj cen), ale to nejsou pro podnikání dobré podmínky. Naopak, stejně jako vše v přírodě i firma potřebuje pro svůj zdravý rozvoj hlavně stabilitu a rovnováhu. Pokud nevládne stabilita zvenčí, musíme jí o to více posilovat uvnitř firmy. Posílit odolnost firmy vůči vnějším vlivům jde právě pomocí kovové energie, která v září je již velmi silná. Kov tzv. „osekává“ Dřevo, které přináší Tygr v roce 2022 a je zdrojem chaosu.

Proto je důležité, abyste nyní ve firmě nastolili opravdu pevný a funkční řád. Navíc Kohout chce detaily. To znamená, že nastavený řád musí být propracován opravdu do detailů. Všechny procesy by měly být propracovány téměř k dokonalosti. Jsou to vaše vnitřní procesy, takže nemusí být ovlivněny vnějším chaosem. Tady bude platit heslo: jaký si to uděláš, takový to máš.

Pokud do vašeho podnikání vnesete řád a pořádek, určíte jasná pravidla, vyhlásíte je, budete vyžadovat jejich dodržování, pak bude celá firma daleko lépe fungovat. A právě nyní je vhodné období pro to, abyste tato pravidla ve své firmě nastavili.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.