V ŘÍJNU POSILUJTE SVOJI SÍLU A ODOLNOST

Říjen patří mezi měsíce kterým se říká Mezidobí Země. Jsou to měsíce, které dělí končící sezonu a novou sezonu. Říjen ukončuje energie podzimu a má nás co nejlépe připravit na přicházející období zimy. V říjnu tak končí energie Kovu a máme vše co nejlépe nastavit tak, aby správně fungovala energie Vody v nadcházející zimě.

V říjnu ale nejde jen o přípravu na zimu, ale také bychom se již měli co nejvíce zaměřit i na přicházející energie nového roku 2023. Starý rok pomalu začne odcházet a jeho energie se oslabují. Naopak se začnou probouzet energie nového roku a my bychom je již nyní měli brát co nejvíce v potaz.

Říjen je tak ideálním měsícem na to, abychom si uvědomili, že nový rok je již za dveřmi a začít s prvními přípravami na jeho energie. Čím více využijeme energie října, tím lépe budeme připraveni na rok 2023, kterému bude vládnout Vodní Zajíc.

V říjnu nám vládne Pes a jangový Kov. Jsou to velmi silné a pevné energie a není moc radno je podceňovat. Naopak, měli bychom udělat vše pro to, abychom sílu a pevnost těchto energií co nejvíce využili pro sebe a svůj život.

Z hlediska metody Ba Gua vládne jangový Kov a trigram Nebesa. Je to silná jangová energie a my o Jangu víme, že jde o energii, která nám říká CO máme dělat. Ve Škole Feng Ren Shui učíme, že Nebesa nás vedou a Kov je energie vedení. Proto bychom si již nyní v říjnu měli co nejlépe nastavit CO opravdu chceme a to hlavně z pohledu nového roku 2023.

Jelikož vládne silná energie jangového Kovu, měli bychom se také zaměřit na ochranu proti všem negativním vlivům zvenčí. Je dobré vědět, čemu negativnímu jsme (nebo můžeme být) vystaveni a tomu se co nejvíce bránit. Jangový Kov je energií ochrany. Proto úzce souvisí s imunitou. Právě tu bychom měli v tomto měsíci opravdu co nejvíce posilovat. Podzimní období a začátek zimy jsou známé tím, že se šíří různé epidemie a proto je nutné proti nim mít co největší odolnost.

Říjen je také energií řádu a pevných pravidel, rituálů. To vše bychom tedy měli v říjnu využít pro to, abychom byli silní, odolní a opravdu dobře připraveni na další období a nový rok 2023.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 23.10. od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na říjen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.