PODNIKÁNÍ: NASTAVTE SI PEVNÁ PRAVIDLA A ŘÁD

Pokud podnikáte nebo je pro vás důležitá vaše kariéra, pak byste měli energie října a Psa využít k tomu, abyste si vytvořili opravdu ty nejsilnější a nejodolnější energie. Tím velmi dobře dokážete nejen ochránit své podnikání či kariéru, ale vytvořit pevný základ pro to, abyste obstáli i v novém roce 2023.

V roce 2022 jsme ve třetím roce tzv. kovového dvanáctiletí. Opět se tedy jedná o energie Kovu, které nás budou provázet celou etapou tohoto dvanáctiletí. Jde o nastavení nových norem, nových řádů, nových pravidel, tvoří se celý nový systém. Toto je důležité si uvědomit a přizpůsobit tomu i podnikání, vedení firem, pohled na fungování ekonomiky, trhu apod. Nic již nebude jako dřív. Proto se firmy musí velmi rychle adaptovat na nový řád, nový systém, jinak nepřežijí.

Síla člověka je v jeho adaptabilitě. A firma není nic jiného, než energie lidí, které firmu vlastní, vedou a pracují v ní. Jde tedy převážně o energii člověka. A právě člověk je v přírodě asi ten nejadaptibilnější tvor. Využijte toho a přizpůsobte sebe a své firmy novému řádu.

Zapomeňte na to, jak jste fungovali doposud. Vše je jinak a vše ještě bude jinak. Jsme teprve na samém počátku velkých změn. Žijeme v roce Vodního Tygra, kdy energie Vody je tzv. „prvopočátek počátku“, tj. začátek začátku a Tygr je energie prvních projevů nového začátku. Právě Tygr nám umožňuje uvědomit si, že vše je nové a bude nové.

V říjnu by tak firmy měly pečlivě vyhodnotit svoji současnou situaci. Zde je vhodné využít tzv. osu 3-5-7 (studenti Školy Feng Ren Shui vědí 🙂 ). To je osa, která umí správně využívat spojení minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Říká nám, že bychom si měli uvědomit, co z minulosti můžeme využít v přítomnosti s ohledem na to, co nás čeká v budoucnosti. Je to velmi silná energie návaznosti.

Snažte se tedy co nejlépe vyhodnotit své silné stránky, na čem můžete z minulosti dále stavět a co naopak již nefunguje a čeho je potřeba se zbavit. Stanovte si jasný cíl a pro tento cíl a jeho dosažení si nastavte pevný řád a pravidla, která vám pomohou cíle dosáhnout .

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 23.10. od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na říjen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.