VZTAHY V ŘÍJNU: LOAJALITA, VĚRNOST A SPOJENÍ

V říjnu vládnou poměrně vhodné energie pro nastavení a upevnění vztahů. Je to energie Psa a Kovu. Pes nám přináší věrnost, loajalitu, přátelskost a důvěru. Kov k tomu přidává pevnost, odolnost, dodržování pravidel a ochranu.

Spojení Psa a jangového Kovu může vztahy velmi dobře posílit. Když ve Škole FRS hovoříme o vztazích, nejde jen o vztahy mezi mužem a ženou (manželství, láska a apod.), ale o všechny vztahy, kdy dva jedinci vytvoří JEDNO – tedy MY. Může se tak jednat např. i o obchodní vztahy, kdy dva partneři (nebo i více) vytvoří firmu (JEDNO). V tomto vztahu jde o to, že MY  je silnější, než JÁ každého partnera. Je zde tedy velká síla v přijetí partnerů navzájem a společné fungování.

Ze Školy FRS víme, že právě energie Kovu a Psa jsou velmi důležitým základem pro fungování vztahů obecně (vztahy = Gua 2 a toto Gua funguje pouze, pokud funguje dobře Gua 6 – řád, pravidla, Kov a Pes). Proto je dobré, když v říjnu využijete právě energie Psa a Kovu k tomu, abyste své vztahy posílili. Uvědomte si své společné cíle, své společné hodnoty, čeho společně chcete dosáhnout a tomu se věnujte. Upevněte vztah na tom, co je pro vás společné a co nejvíce omezte co vás odlišuje nebo dokonce rozděluje.

Stanovte si s partnerem váš společný cíl, čeho chcete v roce 2023 dosáhnout. Právě nyní, v říjnu je dobré si sednout (sezení je energie Země, která posiluje energii Kovu, která v říjnu vládne) s partnerem a určit si, co a jak chcete ve svém životě dále dělat. Hledejte spojení, ne rozdělení. Určete si pravidla kdo, co a jak bude dělat. Vytvořte si plán, stanovte si pravidla fungování, stanovte si kompetence ale i  zodpovědnost. Čím jasněji si pravidla nastavíte, tím lépe pak budete společně fungovat. Vyhněte se jakémukoliv chaosu a nedorozumění. Ujistěte se, že oba stejně rozumíte tomu, co řešíte.

Vyhněte se rozdílům mezi sebou. Pokud zdůrazníte své odlišné pohledy a budete je posilovat na úkor druhého partnera a budete se snažit prosadit jen to své bez ohledu na společné MY, dojde ke konfliktům, kdy každý z partnerů se stane „psem“ a bude se snažit toho druhého „roztrhat na kusy“. Konflikty v tomto období mohou být opravdu velmi nelítostné a mohou dokonce vztah zničit.

Zároveň je energie Kovu vhodná pro ukončení nefunkčních vztahů. Udělejte to ale ohleduplně vůči partnerovi, protože současně vládnou energie smutku a osamění a partneři mohou rozchod nést opravdu těžce.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 23.10. od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na říjen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.