říjen: ZBAVTE SE VŠECH ZÁTĚŽÍ

V září za vlády Kohouta a Gua 7 jsme se měli zaměřit na třídění. Měli jsme si jasně určit co z toho, co máme, čeho se nám podařilo dosáhnout, chceme využívat na naší další cestě k naplnění a co naopak je již zátěží a brzdou, abychom naplnění dosáhli.

V září nám Kohout měl pomoci vše řádně roztřídit na to, co nás v životě bude provázet dál a čeho se naopak máme již zbavit. Pokud jsme toto udělali správně, pak nyní v říjnu přesně víme, co máme ze svého života vyloučit. A toto se netýká pouze věcí. Patří sem i různé činnosti, které již dále nechceme vykonávat, lidé, kteří nám do života již nic nového nepřinášejí atd.

V říjnu tak využijme energii Psa a jangového Kovu k tomu, abychom se zbavili všeho, co nám již nic nepřináší a tím nás už jen a jen vyčerpává. Energie října souvisí z hlediska našich orgánů s tlustým střevem. Čínská medicína nám říká, že tlusté střevo má vyloučit vše „kalné“. A přesně to bychom měli udělat se vším „kalným“ ve svém životě.

My lidé často máme problém s tím, abychom něco ze svého života vyloučili, vyhodili, opustili. Ono to souvisí s energiemi Kovu, které emočně přinášejí pocity smutku, opuštěnosti, samoty, lítosti apod. A tak je mnoha lidem líto něco ze svého života vyloučit. Hlavně tehdy, pokud nás to provázelo životem delší dobu. Zde platí pravidlo „železné košile“. Ale někdy je prostě nutné udělat rázný řez a naučit se říci: NE.

Pokud to neuděláme, pak si tím zbytečně vytvoříme velkou zátěž do budoucna. Budeme s sebou „vláčet“ věci, lidi a činnosti, které nám žádnou energii nedávají a jen nás oslabují. Tím budeme ztrácet sílu a nebudeme mít dostatek energie k tomu, abychom se věnovali budoucnosti a novým věcem.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 23.10. od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na říjen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.