NEBESA JSOU NELÍTOSTNÁ

V říjnu vládnou opravdu velmi důležité a zároveň velmi silné energie. I když se nacházíme již ve velmi pokročilém stádiu vlády Jinu, přesto vládnou energie silného Gua 6 – Nebesa. A Nebesa jsou nejsilnější jangovou energií. Studenti Školy FRS vědí, že toto Gua je určeno třemi jangovými čarami, tj. je zde velmi silná energie Jangu a téměř žádný Jin.

Základní kniha Taoismu, ze kterého Škola Feng Ren Shui vychází, nás učí, že „….Nebesa jsou nelítostná….“. Silný Jang je energie funkce a fungování, ale ve svém absolutnu je to energie nicoty, bezčasí…. Jang je pro nás neuchopitelný, nejsme schopni pracovat jen s energií Jangu. Žijeme v tzv. Jin-Jangovém světe. My lidé umíme pracovat pouze s Jinem a skrze Jin umíme využívat energii Jangu.

Víme, že Jang nám říká CO máme dělat a Jin nám umožňuje přijít na to JAK to máme dělat.

Jang je funkce a život. A proto v říjnu bychom se měli hlavně zaměřit na to, abychom si určili, jak chceme dál fungovat a jak chceme dále žít. Tato definice naší budoucnosti je klíčová k tomu, abychom si pak nastavili i to, jak toho chceme a můžeme dosáhnout. Když nevíte kam jdete (CO), tak také nevíte, která cesta tam vede (JAK).

V říjnu se tak rozhoduje o vašem dalším „fungování“ a to ve všech oblastech života. Vládne Kov a to je energie ochrany a zabezpečení. Proto byste si měli v tomto měsíci určit čeho chcete dosáhnout a jak toho chcete dosáhnout. Nastavit si pravidla a řády svého fungování. Pak stačí jen pravidla dodržovat, držet se předem nastaveného plánu a tím se vydat na cestu k dosažení svých cílů. Pokud vše správně nastavíte, pak svého cíle musíte dosáhnout.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 23.10. od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na říjen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.