CHLÉB A HRY

Ve starém Římě používali taktiku „chléb a hry“. Byla to velmi účinná taktika pro vedení lidí. Pokud Římané chtěli dobře vládnout, věděli, že když po lidu chtějí nějaké výkony, musí jím také dopřát chléb (výživu, zdroj energie, aby měli sílu) a hry (odreagování, uvolnění, radost).

I my potřebujeme pro svůj život zdroj energie. Kvalitní a pestrá strava je základem našeho zdraví a tím i naší síly. Potřebujeme ale také energii regenerovat. Musíme mít dostatek odpočinku ale také pozitivních a příjemných emocí – cítit se dobře, prožívat radost. Radost patří k energii Ohně a to je silná jangová energie, která nám dává sílu dobře fungovat. Díky Ohni jsme také schopni dosahovat cílů.

V říjnu jsme ve velmi silném kovovém období, kdy energie klesají a vše se uzavírá a stahuje dovnitř. Aby nás toto klesání a stahování neoslabilo, je důležité tuto energii vyrovnávat energií radosti. Tomu slouží v říjnu hry.

V říjnu nám vládne Pes a ten, jak víme, dokáže být velmi přísný, neúprosný (přes hlídacího psa se nikam nedostaneme), ale pes si také velmi rád hraje. Právě tato hra mu dává radost a silnou energii. A stejně tak jako hravý pes si užívá příjemné chvíle, měli bychom si i my takové příjemné a radostné chvíle vytvořit v období října.

Díky hře a zábavě vyrovnáme klesající energie Kovu, které po emotivní stránce přinášejí smutek, lítost, pocit stárnutí a samoty. Tyto negativní emoce by nás neměly v tomto období ovládnout. Čím více zábavy, hry a potěšení si do svého života v tomto období vložíte, tím lépe pokles energií zvládnete a budete dobře připraveni jak na přicházející zimu, tak i nový rok 2023.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 23.10. od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na říjen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.