V LISTOPADU REGENERUJTE SVOJI ENERGII PRO PŘÍŠTÍ ROK

V listopadu vládnou maximální energie Jinu. Je to tedy měsíc s nejklidnějšími energiemi v celém roce. Můžeme ho velmi snadno přirovnat k noci během denního a nočního cyklu. Jak se říká: příroda v zimě spí, stejně tak jako my lidé v noci. A protože člověk je nedílnou součástí přírody, měli bychom i my v listopadu „spát“.

Ve Škole Feng Ren Shui se učíme využívat energie tzv. tří herců: čas – člověk – prostor. Využíváme je hlavně k posílení své vlastní energie, abychom si udrželi pevné zdraví, odolnost a sílu pro své každodenní aktivity. A energie měsíce patří k energii času. Listopad tak řadíme k energii Jinu a Vody (z pohledu tzv. pěti fází: Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda). V tomto měsíci vládne Vepř a s ním jinová Voda. Jde o princip hluboké vody. Ne nadarmo říkáme: spí, jako když ho do vody hodí. Používáme také výraz „hluboký spánek“. Takže jen na těchto jednoduchých příklad jasně vidíme, k čemu energie listopadu slouží.

Listopad je tak měsíc spánku, který slouží k maximálnímu zklidnění a využití tohoto klidu k regeneraci energie a našeho organizmu. Noc využíváme k tomu, abychom mohli ráno vstát plni síly a silné energie, abychom zvládli následující den. Stejně tak bychom listopad měli využít k tomu, abychom měli co nejvíce silné energie pro zvládnutí přicházejícího nového roku a měli na jaře hodně aktivní energie, kterou budeme v roce potřebovat.

V listopadu bychom tak měli hlavně co nejvíce odpočívat a být v klidu. Měli bychom vynechat všechny namáhavé a vyčerpávající aktivity. Je důležité být co nejvíc v klidu nejen v noci, ale také přes den. Využívejte co nejvíce hlubokého spánku. Choďte spát opravdu co nejdříve a vstávat můžete později než např. na jaře či v létě. Kvalitní spánek je základem pro vaši silnou energii, kterou budete potřebovat na jaře a v létě příštího roku.

Žijeme v poměrně dramatické době, kdy Vodní Tygr roku 2022 přináší stále nové změny, nové aktivity a tím nás udržuje v nepřetržité aktivitě. To je velmi vyčerpávající a my se musíme nyní v listopadu zklidnit a nabrat nové síly.

V listopadu vládne Vepř. Ten vyžaduje pocit pohody, dostatku (až mírného nadbytku), má rád hodně jídla a potřebuje mít dostatečné zásoby. Podle toho bychom se tedy měli zařídit i my.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 15.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

stáhněte si nový happyweek na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.