PODNIKÁNÍ v listopadu: VYZDVIHNĚTE SVÉ ÚSPĚCHY A PŘIPRAVENOST NA PŘÍŠTÍ ROK

Oblast podnikání v listopadu vyžaduje dobré zprávy. Pokud vlastníte firmu nebo budujete svoji kariéru jako zaměstnanec je důležité, abyste v listopadu udělali tečku za snažením v tomto roce. Udělejte si svoji vlastní bilanci a soustřeďte se hlavně na to, co se povedlo.

Dnešní doba nepřináší mnoho dobrých zpráv, ale i přes chaotickou dobu, ve které žijeme, se nám něco určitě podařilo. Měli byste tak vyzdvihnout dobré výsledky své firmy, nebo své vlastní. Pro firmu je důležité, aby rok skončil pozitivně. I když se mohlo stát, že v této dnešní době nemáte výsledky, které jste si plánovali, snažte se opravdu zdůraznit hlavně to, co se vám podařilo. Pokud procházíte nějakým krizovým obdobím, pak ho berte jako přípravu na to, abyste lépe zvládli nový rok, který bude ve znamení Vodního Zajíce. Ten bude chtít spolupráci a týmového ducha. Toto můžete zdůraznit právě v listopadu. Vládne Vepř a ten také raději spolupracuje, než bojuje.

V listopadu se snažte oslavit dobré výsledky, to, jak jste složité období zvládli a oceňte všechny ty, kteří se na dobrých výsledcích podíleli. Ukažte svým zaměstnancům, spolupracovníkům, kolegům i obchodním partnerům, čím přispěli právě oni k výsledkům vaší firmy a oceňte je.

I když žijeme v době obecného šetření, v listopadu si dovolte trošku „utrácet“. Vepř nemá rád nedostatek. Naopak, potřebuje pocit, že má vše, co potřebuje nejen on, ale hlavně všichni v jeho okolí. Ukažte tedy svým zaměstnancům a kolegům, že i v této složité době se má firma dobře a že je o ně postaráno.

I když možná vaše ekonomické výsledky nejsou ideální, ukažte jim, jak se vám podařilo proplout bouřlivými vodami a že jste připraveni na další plavbu v novém roce.

Uspořádejte setkání celé firmy, vsaďte na jednotného společného ducha a ukažte všem, že spolu to zvládnete. Bylo by také dobré uspořádat oslavu pro své zaměstnance a zdůraznit jim, že vám na nich opravdu záleží a že se o ně postaráte.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 15.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

stáhněte si nový happyweek na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.