DEJTE SVÝM PARTNERŮM NAJEVO JAK JSOU PRO VÁS DŮLEŽITÍ

Listopad je poměrně příznivý měsíc pro užívání si energie vztahů. Jak na osobní bázi tak i na profesní bázi. Vládne přátelský Vepř, který má rád společnost příjemných lidí, hlavně těch, se kterými se cítí opravdu dobře.

Proto je dobré v listopadu vztahy upevnit a dát všem blízkým lidem najevo, že je máte rádi, že vám je s nimi dobře a udělat vše pro to, aby se i oni s vámi cítili dobře. Vepř by měl vytvořit prostředí vzájemné podpory, pocit zabezpečení a toho, že spolu se máme dobře.

Měli bychom se tak v listopadu sejít s těmi lidmi, na kterých nám opravdu záleží a strávit s nimi příjemný čas, dát jim najevo, že jsou pro nás důležití a že jsme tu pro ně, že se o ně rádi postaráme, že s námi mohou počítat i do budoucna.

Vepř má rád pocit hojnosti, dobrého jídla a pití. Můžete tak uspořádat nějakou oslavu, hostinu, kam pozvete své blízké a prožijete s nimi opravdu velmi příjemné chvíle, plné vřelosti, lásky a vzájemnosti.

Pokud máte svého životního partnera, snažte se v listopadu s ním trávit co nejvíce času. Projevte svoji lásku a hlavně to, že jste tu pro ně a že se o ně vždy dobře postaráte. Uvědomte si sílu vašeho MY – tj. spojení vás dvou. Uvědomte si, jak se spolu máte dobře, jak se vám daří i v této nelehké době. Oba byste měli jasně cítit, že to, že vám je dobře je díky tomu, že jste spolu. Zdůrazněte vše, co se vám společně povedlo, že společně vše dobře zvládáte a že si toho opravdu vážíte.

Dejte svým partnerům najevo svoji lásku, přízeň, podporu a starostlivost. Zažijte spolu příjemné a hřejivé chvíle. V listopadu již vládne velmi silný chlad (vládne jinová Voda), takže tento chlad musíte vyrovnávat teplem a hřejivou atmosférou. Se svým životním partnerem si můžete udělat příjemné romantické chvíle při svíčkách, u krbu, udělat si voňavý svařák, něco dobrého a být spolu.

Důležitý bude také fyzický kontakt. Lidské teplo je nám nejpříjemnější, takže objetí, doteky a fyzická blízkost bude vztah posilovat. Vepř má také poměrně silnou sexuální energii a rád si vše užívá. Takže si opravdu vzájemně sebe co nejvíce užijte a vychutnejte.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 15.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

PŘIHLASTE SE NA SEMINÁŘ PODNIKÁNÍ A KARIÉRA V ROCE 2023

S rokem 2023 přichází vláda Vodního Zajíce. A právě s energií Zajíce je v Knize proměn – I Ťing (Yi Jing) spojen hexgram 11 – PROSPERITA. I když jste určitě také zahlceni různými negativními zprávami a můžete tak mít pocit, že bude čím dál tím hůř, nemusí to tak vůbec být. Nacházíme se nyní v období tzv. Dřeva a to je období začátků a vzniku nového, lepšího (Dřevo je např. spojováno s porodem a dětstvím, jarem, ránem, se všemi novými začátky apod.). V energii Dřeva je velká potencialita rozvoje nového a naplnění potenciálu, který je v začátku obsažen. Proto bychom tuto velkou příležitost měli v roce 2023 co nejvíce využít právě v oblasti podnikání a kariéry. Se minář se koná 21.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online na platformě ZOOM. Přihlaste se na skolafrs@gamail.com nebo pomocí formuláře níže. Vše o semináři zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/podnikani-a-kariera-v-roce-2023-pripravny-seminar/

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

stáhněte si nový happyweek na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.