NAHLÉDNĚTE DO ROKU 2023

22. listopadu začíná vládnout Krysa na bázi měsíčních cyklů. Bude nám tedy vládnout skoro celý prosinec. Krysa je první zvíře zvěrokruhu 12 zvířat. Otevírá tak nový cyklus energií. Díky této energii se nám pomalu otevírají brány do nového roku a my bychom toho měli co nejvíce využít.

Krysa nám v roce 2020 otevřela brány do budoucnosti celého nového dvanáctiletí. A nyní nám umožňuje nahlédnout do roku, který je teď před námi.

Rok 2022 tak definitivně končí a my bychom mu již neměli věnovat žádnou aktivní pozornost. Veškeré své aktivity tak máme směřovat již do nového roku.

Vláda Krysy však není skutečný začátek nového roku. Tomuto období říkáme „prvopočátek počátku“, tj. je to jakýsi začátek začátku nového roku. Jeho energie se naplno projeví až s příchodem nového ročního vládce. Tím bude v roce 2023 Vodní Zajíc, který převezme vládu nad současným vládcem – Vodním Tygrem.

Zajíc je jinové zvíře, na rozdíl od silně jangového Tygra. Snad si tedy budeme moci trošku v příštím roce oddechnout od razantních energií letošního roku a také rychlosti různých změn. Jak se připravit na rok 2023 se můžete dozvědět na našem přípravném semináři 15.1. 2023. Přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře: https://skolafengrenshui.wordpress.com/pripravny-seminar-na-rok-2023-rok-vodniho-zajice/

Zpomalení potřebujeme k tomu, abychom si naplno uvědomili, co Tygr v roce 2022 přinesl (a že toho nebylo málo) a jak tyto nové věci zakomponujeme do našich životů, své kariéry, podnikání, vztahů, rodiny atd. Jangová energie nám říká CO máme dělat, jinová energie JAK to zpracovat. A přesně tomu bychom se měli v nadcházejícím roce věnovat.

Prosinec se nachází v silně jinovém období roku. Jin jsou pasivní a odpočinkové energie a tak rozhodně není dobré se již nyní vrhat do příliš aktivní činnosti. Ale můžeme využít energii Krysy k tomu, abychom se pomalu začali rozkoukávat kolem sebe a uvědomovat si, co všechno Tygr přinesl a co s tím příští rok můžeme udělat.

Zajíc je z hlediska I Ťingu (Yi Jing – Kniha proměn) spojen s energií hexagramu č. 11 – PROSPERITA. Takže zde jasně vidíme, jaký by měl být hlavní účel roku 2023 – nastavit si co nejlepší podmínky pro prosperitu v životě. A právě nyní bychom si měli začít uvědomovat, co vše k naší prosperitě může příští rok přispět.  

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 15.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

PŘIHLASTE SE NA SEMINÁŘ PODNIKÁNÍ A KARIÉRA V ROCE 2023

S rokem 2023 přichází vláda Vodního Zajíce. A právě s energií Zajíce je v Knize proměn – I Ťing (Yi Jing) spojen hexgram 11 – PROSPERITA. I když jste určitě také zahlceni různými negativními zprávami a můžete tak mít pocit, že bude čím dál tím hůř, nemusí to tak vůbec být. Nacházíme se nyní v období tzv. Dřeva a to je období začátků a vzniku nového, lepšího (Dřevo je např. spojováno s porodem a dětstvím, jarem, ránem, se všemi novými začátky apod.). V energii Dřeva je velká potencialita rozvoje nového a naplnění potenciálu, který je v začátku obsažen. Proto bychom tuto velkou příležitost měli v roce 2023 co nejvíce využít právě v oblasti podnikání a kariéry. Se minář se koná 21.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online na platformě ZOOM. Přihlaste se na skolafrs@gamail.com nebo pomocí formuláře níže. Vše o semináři zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/podnikani-a-kariera-v-roce-2023-pripravny-seminar/

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

stáhněte si nový happyweek na prosinec

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.