PODNIKÁNÍ v prosinci

Rok 2022 již definitivně skončil – tedy aspoň jeho energie. Budeme sice ještě vnímat jeho dozvuky, ale Krysa, která nám vládne v prosinci je již představitelkou energií nového cyklu, tedy i nového roku.

Toto nastavení nám říká, že bychom se již ve svém podnikání či kariéře neměli soustředit na starý rok, ale začít vnímat, co nám přinese rok nový. Vzhledem k tomu, že v prosinci jsme uprostřed zimy, kdy jsou silné pasivní a klidné energie, neměli bychom se příliš aktivně vrhat do nových činností. Ale zároveň nám současné energie říkají, že bychom neměli být slepí ani hluší. Krysa je jangové zvíře a to poměrně velmi aktivní. Přináší tak jang nového cyklu (nového roku). Říká nám, že bychom se měli aktivně zajímat o to, co a jak budeme dělat v novém roce.

Krysa je velmi schopná ve shánění, zpracovávání a využívání informací. V prosinci bychom tak měli získat co nejlepší přehled o možnostech i problémech, které nás v novém roce mohou potkat. Vše bychom si měli uvědomit a také vše vidět ve všech souvislostech.

Je tedy dobré, abychom měli dostatečné informace a podívali se na to, co nám říkají a jaké cesty nám nabízejí. Hledání možností a cest je velká silná stránka právě Krysy. Nemá však ale dostatek sil k tomu, aby se sama na nějakou cestu vydala. I my bychom tedy v prosinci, v rámci podnikání, měli zkoumat, ale ještě ne jednat.

Aktivně tedy shánějte informace, studujte je, analyzujte je, vnímejte souvislosti a odhadujte možný vývoj na základě zpracovaných informací. Vytvořte si ty nejlepší podklady pro své budoucí rozhodování. Věnujte se faktům, ne domněnkám. Po Kryse bude vládnout Buvol a ten umí dobře využít svoji sílu jen na základě faktů a reality. Chce jít na jistotu. Proto musí mít ty správné podklady, reálné informace a objektivní pohled na situaci. Pak se bude umět dobře rozhodnout a vy správně vykročíte do nového roku.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 15.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

PŘIHLASTE SE NA SEMINÁŘ PODNIKÁNÍ A KARIÉRA V ROCE 2023

S rokem 2023 přichází vláda Vodního Zajíce. A právě s energií Zajíce je v Knize proměn – I Ťing (Yi Jing) spojen hexgram 11 – PROSPERITA. I když jste určitě také zahlceni různými negativními zprávami a můžete tak mít pocit, že bude čím dál tím hůř, nemusí to tak vůbec být. Nacházíme se nyní v období tzv. Dřeva a to je období začátků a vzniku nového, lepšího (Dřevo je např. spojováno s porodem a dětstvím, jarem, ránem, se všemi novými začátky apod.). V energii Dřeva je velká potencialita rozvoje nového a naplnění potenciálu, který je v začátku obsažen. Proto bychom tuto velkou příležitost měli v roce 2023 co nejvíce využít právě v oblasti podnikání a kariéry. Se minář se koná 21.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online na platformě ZOOM. Přihlaste se na skolafrs@gamail.com nebo pomocí formuláře níže. Vše o semináři zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/podnikani-a-kariera-v-roce-2023-pripravny-seminar/

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

stáhněte si nový happyweek na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.