VÁNOCE, VÁNOCE PŘICHÁZEJÍ….využijte energii vánoc

Důležitost energie rodiny zdůrazňujeme téměř v každém HAPPYWEEKu, při studiu Školy FRS i na různých seminářích a přednáškách Školy. A nyní jsme v období, kdy máme krásnou a milou příležitost, jak energii rodiny nejen využít, ale také ji posílit.

Vánoční svátky jsou k tomu velmi příjemnou příležitostí. Vánoce mají opravdu velkou sílu a velice souvisí s energií rodiny. Jak Vánoce, tak i rodina totiž patří do energie Gua 3. Toto Gua je energie návzanosti, minulosti, rodiny, rodičů…., prostě všeho, na co můžeme v životě navazovat a co nám dodává sílu do přítomnosti a díky této síle tak můžeme v přítomnosti budovat svoji budoucnost.

Vánoce jsou poměrně stará tradice a díky tomu v ní je velmi silná energie času a čas je jeden za tří herců života (čas, člověk, prostor). Pokud tedy chcete sílu Vánoc využít pro posílení energie člověka – v tomto případě je zde energie člověka ve formě rodiny, měli byste co nejvíce využít energii času – tradice a prostoru. Čím silnější je energie času a prostoru, tím větší zdroj energie člověk má.

Energii rodiny tak můžete v prosinci velmi posílit tím, že využijete sílu tradic a vytvoříte si velmi krásné a příjemné vánoční zázemí – domov. V dnešní moderní době někteří lidé Vánoce a vánoční svátky zatracují, snaží se je ze života eliminovat atd. Ano, je to každého věc. Ale my víme, že právě krásné vánoční svátky mohou být opravdu velmi silným zdrojem energie a tak si je můžeme krásně užít a tím načerpat opravdu hodně síly. A pokud vánoční svátky budete trávit se svojí rodinou, podpoříte i sílu energie své celé rodiny.

Snažte se tedy udržovat základy této tradice (samozřejmě, že každá rodina bude mít svoji vlastní rodinnou vánoční tradici), dodržujte tak staré zvyky a způsoby. Využijte ale také energii prostoru. Vytvořte si doma krásné vánoční prostředí. Ale nejen to, choďte i na místa, které žijí Vánocemi. Mohou to být krásné vánoční trhy, krásně nazdobené náměstí ve vašem městě či vesnici, váš místní kostel….. Síla prostoru je obrovská a když se spojí s tradicí, pak dodává i pevnost a odolnost. A to vše může vaše rodina v prosinci získat.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 15.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

PŘIHLASTE SE NA SEMINÁŘ PODNIKÁNÍ A KARIÉRA V ROCE 2023

S rokem 2023 přichází vláda Vodního Zajíce. A právě s energií Zajíce je v Knize proměn – I Ťing (Yi Jing) spojen hexgram 11 – PROSPERITA. I když jste určitě také zahlceni různými negativními zprávami a můžete tak mít pocit, že bude čím dál tím hůř, nemusí to tak vůbec být. Nacházíme se nyní v období tzv. Dřeva a to je období začátků a vzniku nového, lepšího (Dřevo je např. spojováno s porodem a dětstvím, jarem, ránem, se všemi novými začátky apod.). V energii Dřeva je velká potencialita rozvoje nového a naplnění potenciálu, který je v začátku obsažen. Proto bychom tuto velkou příležitost měli v roce 2023 co nejvíce využít právě v oblasti podnikání a kariéry. Se minář se koná 21.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online na platformě ZOOM. Přihlaste se na skolafrs@gamail.com nebo pomocí formuláře níže. Vše o semináři zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/podnikani-a-kariera-v-roce-2023-pripravny-seminar/

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

stáhněte si nový happyweek na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.