naučte se JAK SI STANOVIT SPRÁVNÝ CÍL

Existuje mnoho návodů, jak si nastavit své cíle a jak jich dosáhnout. Ve Škole Feng Ren Shui se učíme pracovat s různými formami energie (Jin, Jang, pět fází – Dřevo, Oheň, Země, Kov, Voda, 12 zvířat zvěrokruhu, 28 Nebeských zvířat, 8 trigramů Ba Gua, 64 hexagramů I Ťing – Kniha proměn, Letící Hvězda, Ming Gua a mnoho dalších). Cíl patří k energii Ohně a Gua 9, je to nejvyšší Jang.

Jednou z funkcí Ohně je přitahovat – svým světlem a teplem. Je to energie Slunce, za kterým se vše v přírodě otáčí a „hltá“ jeho energii. Slunce tak vše přitahuje a stejně tak i Oheň vše přitahuje. Je-li tedy cíl energie Ohně, měl by nás přitahovat. Pak má tu správnou energii. A tak vzniká otázka: máme si stanovovat své vlastní cíle tím, že si je vymyslíme a určíme, nebo se dívat kolem a zjistit co nás přitahuje a to si zvolit za svůj cíl? Co když nás cíl sám „volá“, přitahuje naši pozornost a tím nás nabádá, abychom ho naplnili?

Jak tedy poznat, co je náš pravý cíl, kterého máme dosáhnout? Pokud je cíl Oheň, pak správný cíl poznáme podle toho, že vzbudí naši pozornost a začne nás přitahovat. Zapálí Oheň i v nás, dokáže vyvolat to, čemu říkáme „zápal“, nebo „zahoření“. Tento silný Oheň je tzv. vrcholný Jang a Jang je CO. Takže tento zápal nám ukazuje, ČEHO máme dosáhnout. A jsme-li dostatečně silně zapálení tímto cílem, pak nás již nic nemůže zastavit v jeho dosažení. Máme pocit, že ho prostě „MUSÍME“ dosáhnout, děj se co děj – tohle jste určitě zažili v období zamilovanosti 😊.

Když vás cíl sám k sobě přitahuje, znamená to, že vy sami nemusíte vynakládat tolik úsilí k jeho dosažení, protože vás cíl přitahuje k sobě sám. Je to jako by vám CÍL hodil lano a stačí se jen chytit a nechat se přitáhnout.

Pokud tedy zvolíte variantu stanovení cíle pomocí energie Ohně, tj. přitažlivosti, pak těchto cílů dosáhnete bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Sám Einstein říkal, že vše ve vesmíru je jen energie a ta má určitě vibrace. A pokud se naladíme na danou vibraci, pak stvoříme danou realitu – dosáhneme cíle (každá realita má svoji vlastní vibraci). Takže když nás přitahuje cíl, jsme v tu danou chvíli naladěni na stejnou frekvenci a tvoříme tak realitu tohoto cíle – dosáhneme jej.

Jedním z velmi silných praktických nástrojů, jak si stanovit cíl a dosáhnout ho je metoda Školy Feng Ren Shui – FRS Vision Board. Díky tomuto nástroji se naučíte nejen nastavit správné cíle, ale také najít cestu, jak jich dosáhnout bez zbytečného úsilí a vyčerpání. S pomocí práce s různými formami energie (v tomto případě hlavně s energií Ohně) svých cílů budete dosahovat poměrně snadno.

Jak s nástrojem FRS Vision Board pracovat vás naučíme na praktickém semináři, který se koná 19.2. 2023 od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/kurz-vision-board/

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 15.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

PŘIHLASTE SE NA SEMINÁŘ PODNIKÁNÍ A KARIÉRA V ROCE 2023

S rokem 2023 přichází vláda Vodního Zajíce. A právě s energií Zajíce je v Knize proměn – I Ťing (Yi Jing) spojen hexgram 11 – PROSPERITA. I když jste určitě také zahlceni různými negativními zprávami a můžete tak mít pocit, že bude čím dál tím hůř, nemusí to tak vůbec být. Nacházíme se nyní v období tzv. Dřeva a to je období začátků a vzniku nového, lepšího (Dřevo je např. spojováno s porodem a dětstvím, jarem, ránem, se všemi novými začátky apod.). V energii Dřeva je velká potencialita rozvoje nového a naplnění potenciálu, který je v začátku obsažen. Proto bychom tuto velkou příležitost měli v roce 2023 co nejvíce využít právě v oblasti podnikání a kariéry. Se minář se koná 21.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online na platformě ZOOM. Přihlaste se na skolafrs@gamail.com nebo pomocí formuláře níže. Vše o semináři zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/podnikani-a-kariera-v-roce-2023-pripravny-seminar/

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

seminář vision board

Přihlaste se na praktický seminář Vision Board, na kterém se naučíte správně stanovovat své cíle a určit cestu jak jich dosáhnout. Naučíte se využívat praktický nástroj Vision Board, který vám pomůže cílů dosáhnout bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.