DOMOV a vánoce

Většina lidí prožívá vánoční svátky doma. Domov je tak velmi důležitým místem pro silnou vánoční energii. Ve Škole Feng Ren Shui učíme, jak důležité je, abychom neustále vyrovnávali energii času a prostoru (pracujeme s tzv. třemi herci života: čas, člověk, prostor). A ne nadarmo říkáme: „čas Vánoc“.

Sílu vánočních svátků tak podpoříte tím, že si vytvoříte vánoční prostor, necháte Vánoce vstoupit do vašeho domova. K tomu samozřejmě patří vánoční dekorace. Vánoce jsou pravděpodobně největší změna našeho domova. Žádný jiný svátek tak velmi nezmění náš domov, jako právě Vánoce.

Vánoční výzdobu bychom tak neměli brát na lehkou váhu. V předchozích článcích jsme si ukázali, jak silnou energii Vánoce pro nás mají. Je tu opravdu velký vliv energie času. Víme, že Vánoce by měly podpořit energii bohatosti, hojnosti a prosperity. I z tohoto důvodu by vánoční výzdoba měla být opravdu bohatá.

K bohatosti vánoční výzdoby patří samozřejmě vánoční stromeček. Jeho výběru věnujte opravdu velkou pozornost. Měl by být dostatečně košatý, široký, ale i vysoký. Je to vše energie růstu, expanze, bohatosti a prosperity. „Chudý“ stromeček vám vytvoří „chudou“ energii a to asi nikdo z nás nechce.

Stejně tak by mělo být bohaté i zdobení stromečku. Čím bohatěji bude vypadat, tím silnější energii bohatství si vytvoříte. A jak jsme si již říkali, Vánoce jsou energie, která ovlivňuje naši budoucnost (ať si to uvědomujeme nebo ne). Proto se snažte, aby vánoční stromeček opravdu byl krásně a bohatě nazdobený.

Vánoce probíhají v zimě, tj. v období chladu. Víme, že v tomto období musíme v prostoru chlad vyrovnávat teplem. Proto by i vánoční výzdoba měla dodávat pocit tepla a bohatosti. Z barev jsou tak nejvhodnější červená a zlatá. Nepodléhejte tak moderním „trendům Vánoc“ a neměňte barvy Vánoc jen kvůli módním časopisům.

A kam stromeček umístit? No přeci do Gua 4 (bohatství – bohaté Vánoce). A kde se Gua 4 nachází? V levém vzdáleném rohu místnosti při pohledu od dveří místnosti. Stromeček samozřejmě můžete umístit i do jiného Gua. Jen si ale musíte uvědomit, že tím aktivujete a posilujete energii tohoto Gua a oblasti života, kterou toto Gua představuje. Chcete-li např. posílit energii rodiny během Vánoc, pak bude stromeček nejlepší v Gua 3 apod.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 15.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

PŘIHLASTE SE NA SEMINÁŘ PODNIKÁNÍ A KARIÉRA V ROCE 2023

S rokem 2023 přichází vláda Vodního Zajíce. A právě s energií Zajíce je v Knize proměn – I Ťing (Yi Jing) spojen hexgram 11 – PROSPERITA. I když jste určitě také zahlceni různými negativními zprávami a můžete tak mít pocit, že bude čím dál tím hůř, nemusí to tak vůbec být. Nacházíme se nyní v období tzv. Dřeva a to je období začátků a vzniku nového, lepšího (Dřevo je např. spojováno s porodem a dětstvím, jarem, ránem, se všemi novými začátky apod.). V energii Dřeva je velká potencialita rozvoje nového a naplnění potenciálu, který je v začátku obsažen. Proto bychom tuto velkou příležitost měli v roce 2023 co nejvíce využít právě v oblasti podnikání a kariéry. Se minář se koná 21.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online na platformě ZOOM. Přihlaste se na skolafrs@gamail.com nebo pomocí formuláře níže. Vše o semináři zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/podnikani-a-kariera-v-roce-2023-pripravny-seminar/

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

seminář vision board

Přihlaste se na praktický seminář Vision Board, na kterém se naučíte správně stanovovat své cíle a určit cestu jak jich dosáhnout. Naučíte se využívat praktický nástroj Vision Board, který vám pomůže cílů dosáhnout bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.