NASTAVENÍ PRAVIDEL V ÚNORU

Začátky bývají chaotické. Vstupujeme do něčeho nového, co neznáme, nemáme zkušenosti a tak ani nevíme jak co přesně funguje. To je energie Dřeva která umožňuje start nového aniž jsou dopředu známy všechny detaily dalšího postupu.

Tygr v únoru nám dodává sílu k tomu, abychom se mohli po dlouhé zimě probudit, tzv. znovu zrodit a vyrazit na novou cestu v novém roce.

Vše je tak nové a tím také „nezaběhnuté“ a bez pevných pravidel. Jak jsme již uvedli v předchozím článku, náš úspěch závisí na třech důležitých bodech: CO, PROČ, JAK. Na cestu nemůžeme vyrazit bez CO. Protože to je cíl. A pokud neznáme cíl, nemůžeme ani mít cestu, na kterou bychom měli vykročit. Takže cíl je opravdu důležitý znát před vykročením. Jinak se stane, že vykročíme, ale vůbec nevíme kam jdeme.

Druhým důležitým bodem je PROČ. To je motor, který nás po cestě „žene“ dopředu. Jsou to emoce, pocity, silná jangová energie. A Jang je akce, aktivita. PROČ nám dává smysl naší cesty a hlavně také pocit naplnění. Pokud si stanovíme cíl a necítíme jasné PROČ tohoto cíle chceme dosáhnout, bude to pro nás velmi vyčerpávající a hlavně se může stát, že jsme si nastavili špatný cíl (to vše se naučíte v kurzu Vision Board).

Pokud máme CO a PROČ, pak hledáme JAK. A právě JAK je systém, který nám pomůže cíle dosáhnout. Je to cesta, která k cíli vede. Víme, že vše ve vesmíru i v přírodě je dáno zákony, řádem. Řád zajišťuje funkci. Bez pravidel nic nefunguje. Bez pravidel si nemůžete zahrát žádnou hru, nemůžete nikam jet autem….. Atd.

V únoru tak máte mít dostatek energie k tomu, abyste vyrazili na svojí cestu, abyste udělali první krok. Ale nemusíte k tomu mít ještě nastavena všechna pravidla hned od začátku. Ty můžete ladit cestou. Důležité je, abyste vykročili s pevným odhodláním svého cíle dosáhnout.

stáhněte si nový happyweek na únor

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

seminář vision board

Přihlaste se na praktický seminář Vision Board, na kterém se naučíte správně stanovovat své cíle a určit cestu jak jich dosáhnout. Naučíte se využívat praktický nástroj Vision Board, který vám pomůže cílů dosáhnout bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo pomocí tohoto formuláře:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.