DOMOV V ÚNORU

V únoru pomalu začíná končit energie zimy a přicházejí první „závany“ energie jara. Ze Školy Feng Ren Shui víme, že je důležité, abychom sladili energie domova s energií času. Velký význam pro nás mají sezony – jaro, léto, podzim, zima. Jsou to velmi výrazné energie času, které přinášejí velké změny. Tyto změny by měly být reflektovány také v našem prostoru.

S jarem přichází energie Jangu a také energie Dřeva. Střídá tak energii Jinu a Vody, které vládnou v zimní sezoně. Jedná se o poměrně velký zlom energie. V zimě energie klesá a dosahuje svého minima. Naopak energie Dřeva na jaře přináší zlom, kdy energie začínají prudce a razantně stoupat. A tomu bychom měli přizpůsobit také energie našeho domova.

Energie Dřeva chce prostor, čerstvý vzduch, světlo a možnost růstu a rozvoje. Proto bychom v únoru měli začít náš domov pomalu otevírat těmto novým energiím, aby byl soulad mezi energií jara a energií našeho domova.

Vždy je vhodné, abychom do svého domova v dané sezoně vkládali energie z exteriéru. Jakmile dojde k pučení prvních větviček, k růstu prvních jarních květin atd., měli bychom je mít i v našem interiéru. Jak se říká: jak nahoře, tak dole, jak venku, tak uvnitř. Tento soulad je velmi důležitý pro naše vlastní energie.

K jaru patří zelená barva. Proto byste ji mohli postupně přidávat do svého interiéru. Celý domov byste měli posílit vším, z čeho budete cítit čerstvost a novost. Je vhodné zakoupit např. nějaké nové doplňky, čerstvé vůně, nové vybavení a podobně. Snažte se jakoby probudit svůj domov a připravte ho na příchod nových čerstvých energií jara, které budou dále sílit.

stáhněte si nový happyweek na únor

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

seminář vision board

Přihlaste se na praktický seminář Vision Board, na kterém se naučíte správně stanovovat své cíle a určit cestu jak jich dosáhnout. Naučíte se využívat praktický nástroj Vision Board, který vám pomůže cílů dosáhnout bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo pomocí tohoto formuláře:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.