VÍZE A CÍLE V ÚNORU

Únor je první měsíc v roce, kdy bychom měli začít pracovat na dosažení svých cílů v daném roce. Leden (Mezidobí Země) jsme měli využít k tomu, abychom si své cíle nastavili a připravili si plán, jak jich dosáhnout. V lednu vládne energie Země, která podporuje naše přemýšlení a proto jsme ji měli využít k tomu, abychom vše co nejlépe vymysleli. U energie Země je ale velmi důležité, aby po ní následovala akce. To znamená, že jakmile vymyslíme CO  a JAK chceme dělat, měli bychom se do toho hned pustit. Pokud bychom tuto akci neudělali, hrozilo by nám tzv. zacyklení Země. To znamená, že stále dokola přemýšlíme o tom, co chceme a jak toho chceme dosáhnout aniž bychom ale něco udělali. To zablokuje naši energii a my pak nejsme schopni jednat.

Využití energie ledna (Země) je také velmi důležité pro naši sebejistotu a sebevědomí. Když si v lednu stanovíme své cíle a vytvoříme základní plán pro jejich naplnění, máme větší pocit jistoty, že vše zvládneme. Bylo by škoda této energie nevyužít.

Čím větší jistotu si vytvoříme, tím s větší jistotou můžeme udělat první krok k dosažení svých cílů. A jak z metody Ba Gua tak i z Knihy proměn víme, že právě tento krok má být razantní a potřebuje velmi pevnou oporu. V opačném případě se může stát, že začátek nezvládneme dobře a hned na začátku můžeme mít problémy s realizací našich plánů.

V únoru bychom tak měli mít jasnou vizi svých cílů. Vytvořte si svůj vlastní Vision Board (JAK PRACOVAT S VISION BOARDEM SE NAUČÍTE NA NAŠEM KURZU VISION BOARD – VÍCE ZDE). Umístěte ho do místa fénixe ve své ložnici a obývacím pokoji, či ve své pracovně. Fénixe v místnosti určíte pomocí metody Pěti zvířat. Je to místo, na které koukáte z místa, kde sedíte, či ležíte. Je to tedy zeď naproti vaší sedačce nebo naproti vaší posteli v ložnici. Dále je to místo Gua 9, tj. místo naproti dveřím, kterými vstupujete do místnosti uprostřed zdi či okna, které se nachází na druhé straně místnosti. Jsou to místa s velmi silnou energií.

stáhněte si nový happyweek na únor

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

seminář vision board

Přihlaste se na praktický seminář Vision Board, na kterém se naučíte správně stanovovat své cíle a určit cestu jak jich dosáhnout. Naučíte se využívat praktický nástroj Vision Board, který vám pomůže cílů dosáhnout bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo pomocí tohoto formuláře:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.