VYUŽÍVEJTE SÍLU SVÉ ENERGIE

Klíčem k našemu životu je energie – životní síla, díky které můžeme žít, mít pevné zdraví, být odolní vůči negativním vlivů zvenčí, vykonávat různé činnosti, dosahovat svých cílů a žít naplněný život. Tato síla také určuje délku našeho života.

Foto: Pixabay.com

Bez silné energie nemůžeme žít naplno. Nejsme schopni dobře vykonávat žádné činnosti, máme slabé zdraví a zkracujeme si také svůj život.

Abychom mohli o sílu své energie pečovat a posilovat ji, musíme nejprve vědět, jaká naše energie je a čím ji můžeme posilovat a co jí naopak oslabuje. Proto je prvním krokem k nastavení našeho života poznat svojí typologii (aplikaci Typologie osobnosti Feng Ren Shui si stáhněte ZDE) a poznat tak kvalitu a formy naší životní energie. Tu má každý člověk jinou, protože každý člověk je jedinečný.

Posilováním energie se zabývali lidé od nepaměti. Existuje řada různých učení, rituálů, systémů, které lidem pomáhaly energii posilovat. Jedním z těchto učení je také Feng Ren Shui. Je to učení staré několik tisíc let a bylo využíváno v Číně hlavně pro vládnoucí představitele, hlavně pak pro císaře. V Číně tuto energii nazývají QI (čchi).

Ve Škole Feng Ren Shui se lidé učí o své vlastní životní energii a jak ji posilovat a udržovat kvalitní a silnou. Feng Ren Shui je systém práce se známými formami energie. Známe několik forem, díky kterým umíme s energií pracovat. Jedná se o dvě základní formy Jin a Jang, pět fází proměn Jinu a Jangu (Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda), 12 zvířat zvěrokruhu (Krysa, Buvol, Tygr, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Koza, Opice, Kohout, Pes a Vepř), 28 Nebeských zvířat, 8 trigramů metody Ba Gua a 64 hexagramů Knihy proměn – Yi Jing (I Ťing).

Díky znalosti těchto různých forem energie si umíme vytvořit pro svůj život takové prostředí a příznivé podmínky, díky kterým svoji energii posilujeme a udržujeme její SÍLU. Pokud tedy známe svojí typologii, jaké formy energie jsou pro nás příznivé (a které naopak vyčerpávající), můžeme být sami sebou, žít svůj život a jít po své životní cestě a při tom stále posilovat svoji energii a využívat SÍLU své energie (QI).

Učíme se také využívat energii času, lidí a prostorů pro posílení své vlastní energie. Každý čas je vhodný pro jinou aktivitu, každý člověk nám může s něčím v životě pomoct a být tak pro nás užitečný a každý prostor nám vytváří atmosféru, díky které můžeme lehce vykonávat různé činnosti bez zbytečného vyčerpání.

Zjednodušeně můžeme říct, že SÍLU svojí energie poznáme podle toho, jaký máme přirozený talent a jaké máme silné stránky. Ty bychom měli celý život posilovat, rozvíjet, používat je v našem životě a tím tak maximalizovat potenciál. Tím můžeme prožít skutečně naplňují život bez ztráty energie.

Používejte i vy SÍLU své energie. Poznejte své energie, svůj přirozený talent a své silné stránky. Naučte se je posilovat a udržovat v maximální SÍLE. To vše se naučíte v Škole Feng Ren Shui.

stáhněte si nový happyweek na únor

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

seminář vision board

Přihlaste se na praktický seminář Vision Board, na kterém se naučíte správně stanovovat své cíle a určit cestu jak jich dosáhnout. Naučíte se využívat praktický nástroj Vision Board, který vám pomůže cílů dosáhnout bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo pomocí tohoto formuláře:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.