MAXIMALIZUJTE SVŮJ POTENCIÁL

Každý člověk se narodí s přirozeným talentem a určitými silnými stránkami. Je to jakási výbava pro život, která nám byla dána do vínku, se kterou jsme se narodili. Díky této výbavě víme, jaký je náš životní potenciál. Je-li naším darem hrát na housle, pak se můžeme stát světovým virtuosem, je-li náš dar léčit, můžeme být lékařskou kapacitou atd..

Jak ale poznáme svůj dar, svůj talent a silné stránky? Ve ŠKOLE FENG REN SHUI k tomu používáme velmi efektivní nástroj: typologie Feng Ren Shui (tzv. Astrotyp) – mobilní aplikaci si stáhněte ZDE. Tato typologie nám ukáže vše o daném člověku a tím i náš přirozený talent a naše silné stránky.

Další nástroje Feng Ren Shui nám pak pomohou tento talent rozvíjet a posilovat své silné stránky. Tím se můžeme stát Mistrem svého oboru a dát světu opravdu to nejlepší z nás. Tím pak dosáhneme naplnění našeho života a to by měl být hlavní smysl našeho života.

Pokud tedy chcete naplnit smysl svého života, musíte nejprve poznat svůj talent a silné stránky. Jakmile je poznáte, je potřeba se naladit na tuto energii – vlnu ve svém nitru. Uvědomit si KDO jsem a tím se stát nejprve ve svém nitru. Nastavit si tak svoji IDENTITU. Nejdříve si jí máte nastavit sami pro sebe a potom o této své identitě dát vědět také světu.

Jakmile máme nastavenou svojí identitu, změní se naše chování, vyjadřování, celý náš životní styl. Začneme si kolem sebe vytvářet ty nejlepší podmínky pro to, aby se náš talent mohl přirozeně rozvíjet a naše silné stránky posilovat.

Využíváme k tomu tzv. Tři herce života – energii času, člověka a prostoru. Čas nám říká, kdy je vhodné co dělat. Některý talent se lépe rozvíjí ráno, jiný večer, něco je lépe konat v létě a něco jiného zase v zimě, každý den má svoji danou energii, takže si můžeme vybrat i ty nejvhodnější dny apod.

Velký vliv na náš talent má prostor. Měli bychom se pohybovat v takových prostorech, které odpovídají našemu talentu. Máme-li např. umělecký talent, měli bychom trávit co nejvíce času v kreativním prostoru.

A samozřejmě velký vliv na rozvoj talentu mají lidé kolem nás. Měli bychom se obklopit lidmi, kteří nám mohou pomoci náš talent rozvíjet a posilovat naše silné stránky. Tito lidé nás budou posouvat kupředu a nahoru. Mohou to být naši učitelé, mentoři, poradci, přátelé, ale také vzory, které nás mohou silně inspirovat apod.

Tito Tři herci života jsou klíčoví pro rozvoj našeho talentu a sílu našich silných stránek. Pokud umíme správně využívat energie času, člověka (lidí) a prostoru, dokážeme si vytvořit ty nejlepší podmínky pro náš život a rozvoj našeho talentu. Ve Škole Feng Ren Shui tomu říkáme ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA. Tu vám pomůžeme vytvořit pomocí našich konzultací, které si můžete objednat ZDE.

stáhněte si nový happyweek na únor

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.