KONEČNĚ MŮŽEME ENERGII ZAJÍCE VYUŽÍVAT NAPLNO

No, to to trvalo :). Myslím, že většina lidí už měla Tygra plné zuby :). Jeho sílu jsme museli ustát celý minulý rok a teď ještě navíc tasil své zoubky a drábky v únoru. Ale tomu všemu je už konec. S koncem února přichází vládnout březnu Zajíc, který navíc vládne i celému roku 2023.

V přípravných seminářích na rok 2023 – rok Vodního Zajíce jsme si mimo jiné říkali dvě zásadní věci:

  1. Zajíc nám může přinést prosperitu, protože v Knize proměn Yi Jing (I Ťing) s ním je spojen hexagram č. 11 – PROSPERITA
  2. Zajíc přináší energie „rozsévání“ – tedy je čast zasít to, co chceme v budoucnu sklidit

A protože nám v březnu vládne „dvojitý Zajíc“ (vládce roku i garant měsíce), tak kdy jindy než právě teď zasít svoji budoucí prosperitu.

S energií Zajíce by mělo přijít určité odlehčení, měli bychom více vnímat určitou uvolněnost, radost a chuť pustit se do něčeho nového. A když to nové zasejeme právě nyní v březnu, pomůže nám pak Drak – vládce dubna k tomu, aby se tomu opravdu začalo dařit.

Jen neočekávejte rychlé ohromující výsledky. Nyní sázíme prosperitu budocnosti, tj. úroda k nám dorazí později, ne hned. Naopak netrpělivost a přílišné „tlačení“ na pilu nám mohou vytvořit bloky, které znemožní, že to, co jsme zasadili začne růst a rozvíjet se. Rozvoj chce volnost, určitou svobodu a ne tlak a omezování.

Soustřeďte se nyní na to, čemu chcete, aby se ve vašem životě dařilo a to „zasaďte“ do svého života, práce či podnikání právě v průběhu března. A dejte tomu volnost, aby se to mohlo projevit a postupně sílit.

Číňané mají Zajíce spojeného také se štěstím. A tak vám za Školu Feng Ren Shui přeji štěstí při „pěstování“ PROSPERITY.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.