jak využít energie března pro budoucí prosperitu

Celá příroda se nyní začíná připravovat na nový rok, novou úrodu, kterou má přinést. Vládnou velmi silné energie pro zajištění budoucí prosperity. Tuto energii můžeme využít i my v našem životě, podnikání či jakékoliv jiné oblasti našeho života.

V letošním roce jsou energie března velmi silné. Je to z toho důvodu, že se dvojnásobí síla energie Zajíce, který vládne jak celému roku, tak také v březnu. A protože Zajíc je v knize Proměn I Ťing (Yi Jing) spojen s prosperitou, pak nám musí být jasné, k čemu jeho vláda má sloužit nejvíc.

Energie března je energie setí. Jak se říká: co zasejeme, to také sklidíme. Než ale zasejeme, musíme vědět, co chceme sklidit. Pokud chceme mít bohatou úrodu rajčat, nemůžeme sázet semínka okurek. O své úrodě jsme měli uvažovat v měsíci lednu, který přináší tzv. Mezidobí Země a je nejlepším obdobím pro nastavování cílů a vymýšlení plánů, jak jich dosáhnout. V lednu tak měla probíhat opravdu pečlivá příprava na celý rok. Proto jsme se také v tomto období věnovali hlavně přípravným seminářům na rok 2023.

V březnu bychom tak již měli vědět o co chceme usilovat, jakou úrodu chceme sklidit a podle toho zasít. Pokud silné energie března využijeme, budeme mít podporu těchto energií a úroda se bude pomalu ale jistě vyvíjet sama. Je to stejné, jako u semínka. Když ho zasadíte ve správný čas a na správné místo, pak rostlinka již vyroste sama a i sama bude plodit vaši úrodu. Pak jen stačí přijít a úrodu sklidit.

Princip této energie neplatí ale jen pro rostliny, ale obecně pro všechno. Cokoliv v březnu budeme aktivovat, iniciovat (tedy co zasadíme), to bude mít podporu rostoucích energií a bude to růst a posilovat. Jde o to, že se začíná zvedat aktivní energie Jangu v roce a ta bude až do letního slunovratu sílit. Pokud se na této vlně svezeme, budeme mít vše jednodušší a můžeme zvládnout i velké věci bez velkého úsilí a vyčerpání své vlastní energie.

Musíme si ale také dát pozor na negativní věci v našem životě. Energie nerozlišuje mezi tím, co se nám líbí nebo nelíbí. Pokud tedy v březnu začne klíčit něco pro nás negativního, měli bychom to hned začít řešit, protože i toto negativní bude mít oporu v energii března a bude to sílit.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.