V BŘEZNU POSILUJTE SVÉ PODNIKÁNÍ POMOCÍ SPOLUPRÁCE

V přípravných seminářích na rok 2023 jsme zdůrazňovali, že síla Vodního Zajíce, který vládne roku 2023 bude hlavně ve spojování a spolupráci. O to více to platí v březnu, kdy Zajíc vládne i tomuto měsíci. Tím jsou energie Zajíce dvojnásobně silné.

Ve svém podnikání a kariéře bychom se tedy měli věnovat tomu, abychom co nejvíce rozšířili okruhy možné spolupráce, která bude vhodná pro naše letošní cíle. Zajíc přináší energie přátelské. Navazování kontaktů tak bude tento měsíc poměrně jednoduché. Všichni budeme vnímat, že nám spolupráce dělá dobře a že nám pomůže se lépe a rychleji rozvíjet.

Spolupráci můžete hledat na několika úrovních. Může to být spolupráce v oblasti dodavatelů. Spolupráci také můžete lépe dojednat s novými odběrateli a zvětšit si tak okruh svých zákazníků a tím zvýšit obrat a ziskovost své firmy. Pokud řešíte své interní týmy, v březnu budou ideální podmínky na to, abyste týmy vytvořili a posílili spolupráci v rámci těchto týmů. Týmová spolupráce bude mít opravdu velkou podporu energií Zajíce. Využijte ji k podpoře a upevnění „týmového ducha“.

Pokud řešíte nějaké nové výzvy, nesnažte se vše dělat jen sami. Spojte se s dalšími, kteří řeší podobné věci. Můžete vytvářet různé koalice a spojenectví, díky kterým nové výzvy lépe zvládnete.

Zajíc je energie PROSPERITY. V březnu byste měli zasít svůj budoucí úspěch. To, co zasejete a jak to zasejete velmi výrazně ovlivní vaše celkové výsledky na konci roku. Uvědomte si tedy co nejvíce, čeho chcete dosáhnout a jestli opravdu máte vše zaseto.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.