BŘEZEN – ROZVÍJEJTE SVÉ VZTAHY

Zajíc v březnu přichází s velmi příjemnými a přátelskými energiemi. Ty byste měli využít k zpříjemnění svých vztahů. Pokud tedy máte vztah, snažte se být v rámci vztahu co nejvíce přátelští, milí a vstřícní. Vnímejte, co váš partner potřebuje a snažte se mu vyhovět.

Zajíc podporuje spolupráci a potlačuje individualitu. Proto by v rámci vztahu tento měsíc nemělo docházet k výrazným konfliktům. Pokud tedy v rámci vztahu řešíte nějaký problém, spojte se s partnerem, vytvořte „koalici“ a řešte vše společně, dohromady. Uvědomte si, že neřešíte problém sami za sebe, ale za vtah jako celek. Zajíc vám pomůže najít takové řešení, které prospěje vztahu.

V březnu byste se měli také s partnerem více snažit být co nejvíc spolu a uvědomit si své soužití, svoji rodinu jako celek. Zajíc je ochránce „nory“, tedy domova a rodiny. V březnu tak společně se svým partnerem můžete zlepšovat svůj domov. Vyměnit staré věci za nové. Udělat potřebné úpravy, které váš domov zkvalitní a díky kterým bude hezčí a budete se tam společně cítit lépe.

Snažte se v březnu najít co nejvíce času pro partnera a pokuste se strávit tento čas něčím příjemným, co vám přinese radost a dobrý pocit. K energii Zajíce se váže také sexuální energie („jak vám dupou králici“ 🙂 ). Sexuální energii tak můžete také využít k posílení vztahu.

Pokud vztah nemáte a toužíte po nové lásce a partnerovi, pak to dejte všem najevo právě v březnu. Otevřete se novému vztahu a nalaďte se na něj. „Zasejte semínka vztahu“ a tato energie bude růst a „přitáhne“ vám partnera do života. Vztah, který vznikne v březnu bude mít tendenci sílit.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.