RODINA V březnu

Energie Zajíce se váže k tzv. Gua 3 (studenti Školy FRS vědí). Toto Gua kromě jiného charakterizuje i formu energie rodiny. Ukazuje nám, jak jsou důležité tzv. mezigenerační vztahy v rámci rodiny. Tj. vztahy mezi rodiči a dětmi, prarodiči a vnuky a tak dál.

Energie března jsou tak opravdu velmi příznivé pro posílení dobrých vztahů v rámci rodiny. A protože vládne Zajíc, který má velmi přátelské a otevřené energie, měli byste je v rámci rodiny opravdu využít.

V březnu se otevírají energie a Jang opravdu začíná mohutnět a sílit. Proto bychom se i my mohli otevřít vůči naší rodině a jednotlivým členům a posílit tak vzájemné vztahy.

Zajíc má rád příjemnou a přátelskou energii a je poměrně společenský a neformální. To nám umožňuje v březnu uspořádat nějaké přátelské setkání rodiny. Může být spojeno třeba s nějakou událostí v rámci rodiny (např. někdo slaví narozeniny apod.).

Setkání by mělo být opravdu přátelské a všem bychom měli dát otevřeně najevo, že jsme rádi že je opět vidíme a že je máme rádi. Pokud mezi některými členy rodiny jsou nějaké spory či konflikty, zahoďte je v březnu za hlavu. Naopak, soustřeďte se na to, co vás v rodině spojuje a co jako rodina máte rádi.

Pokud se vám podaří zasít radost a dobré vztahy v rámci rodiny právě v březnu, bude se rodině tento rok opravdu dařit. Jen musíte držet při sobě a vnímat rodinu jako celek a každého člena rodiny jako člověka, který rodině nějakým způsobem přispívá. Naopak, rodina by měla dát každému členu najevo, že ho má ráda a že se o něj v případě potřeby postará.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.