ÚRODA MÁ BÝT BOHATÁ. JAKÁ BUDE TA VAŠE?

Ve Škole Feng Ren Shui se učíme využívat přírodní zákony a energie k tomu, aby se nám v životě dobře dařilo a mohli jsme prožít naplněný život. A právě příroda vytváří vše tak, aby se všemu pokud možno co nejlépe dařilo. Nestvoří nic se záměrem, aby to trpělo a neprospívalo.

A právě energie nové prosperity se začínají tvořit v březnu za vlády Zajíce. Toto období můžeme přirovnat k období našeho dětství od narození do přibližně tří let života. V tomto období se musíme o dítě starat co nejlépe, aby mělo ty nejlepší podmínky pro svůj tělesný u psychický rozvoj. Pokud dítěti vytvoříme ty nejpříznivější podmínky, bude se pak dále rozvíjet samo, bude mít pevnou a silnou energii, pevné zdraví a odolnost, bude se umět prosadit v životě.

A stejně tak bychom se nyní měli starat o to, co chceme, aby se nám v životě dařilo. V březnu tak máme vytvořit ty nejlepší podmínky pro svojí budoucí úrodu, pro svojí budoucí prosperitu. Čím lepší podmínky nyní vytvoříme, tím lepších výsledků pak dosáhneme.

V březnu se začíná zdvihat velmi silná energie Jangu. A ze Školy Feng Ren Shui, víme, že Jang je (kromě jiného) energie funkce. Tj. v březnu bychom si měli pojistit, že nám vše bude fungovat tak, jak chceme a potřebujeme. Čím více se budeme věnovat v březnu tomu, čeho chceme dosáhnout, tím jistější bude náš výsledek.

Zajíc přináší energie spolupráce. Nesnažte se tedy zbytečně vše zvládnout sami. Naopak, uvědomte si, kdo všechno vám ve vašem snažení může pomoci a navažte s ním kontakt. Ve spojení a spolupráci bude ta největší síla.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.