JAK UPRAVIT INTERIÉR V BŘEZNU

VYTVOŘTE SVĚTLO DOMOVA

Jistě jste si všimli, že s pokračující dobou nového roku se nám již znatelně prodlužují dny a možná se nám poštěstí, že budeme mít víc i toho sluníčka.

Světlo začíná převládat na tmou a to je velmi důležitá podmínka rozvoje nového života, nových energií.

Pokud tedy chceme co nejvíce využít této rostoucí síly Jangu, který se světlem přichází a začíná sílit, měli bychom pustit co nejvíce světla i do našich domovů. S příchodem jarních energií se vše v přírodě nejen probouzí, ale začíná se vše také otevírat. Světlo je velmi důležitým zdrojem energie růstu. Bez světla nic v přírodě neroste, ani neprospívá. Světlo a teplo jsou zásadní podmínky pro život a jeho rozvoj.

Toto vše bychom měli reflektovat i v našem interiéru a při nastavení a využívání energie našeho domova. V březnu bychom tak měli prostor začít pomalu otevírat a pouštět dovnitř co nejvíce světla. Dům či byt bychom tak měli nechat prozářit denním světlem.

Již všichni víte, že energie interiéru se má přizpůsobovat energii exteriéru, tj. máme dovnitř vnášet to, co je venku. Tím nastolíme rovnováhu mezi tím, co je venku a co je uvnitř.

Začíná-li tedy venku opravdu už vládnout jaro, mělo by jaro vládnout i v našich domovech. To nejvíce podpoříte tím, že si do interiéru dáte co nejvíce rostlin a květin, které budou postupně vyrůstat a kvést. Tyto čerstvé energie jara přinesou i čerstvé energie do vašeho domova a domov tak bude také zdrojem vaší nové energie.

Využijte také co nejvíce jarní barvy a motivy – květiny, rostliny, lístky apod. Vytvořte si jarní věnec, který si můžete pověsit na vchodové dveře. Květiny či květinové jarní věnce můžete mít také ve středu vašich různých stolů, stolků, komod či polic. Snažte se cítit a vnímat energie jara i u vás doma.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.