jak silnou máte svoji životní energii?

Ve Škole Feng Ren Shui se učíme posilovat a udržovat si silnou životní energii QI (čchi), které se také často říká Life Force Energy. Jedná se o energii, která mám dává dostatek síly k životu, ke zdraví, dlouhověkosti i ke všem činnostem, které v životě vykonáváme, aby vše vedlo k celkové životní prosperitě.

Bez této síly nejsme schopni vůbec nic. Pokud se cítíme unaveni, ráno se nám nechce vstávat, nemáme chuť do různých činností, máme nepříjemnou náladu, vše nás jakoby „otravuje“, prostě nemáme chuť k životu, je to jasný signál, že síla a kvalita naší životní energie QI je nízká a špatná.

Abychom uměli svoji životní sílu posilovat a udržovat pak musíme nejprve vědět, jakou kvalitu QI pro svůj život potřebujeme. Každý z nás jsme jiný a máme jinou energii. Každý člověk má svoji „frekvenci“, na kterou by měl být celý život naladěný. Vše v našem životě by mělo s naší frekvencí ladit. Pokud naše okolí a životní podmínky nebudou na stejné „vlně“, budou naši energii ničit a oslabovat.

Jaká je vaše „frekvence“ se dozvíte ze své typologie Feng Ren Shui, kterou si můžete stáhnout zde:

Pro Android:

Pro iPhone:

https://apps.apple.com/us/app/typologie-osobnosti-feng-shui/id1455344899?ign-mpt=uo%3D2

Když znáte svoji energii, pak díky nástrojům Feng Ren Shui si dokážete vytvořit takové životní podmínky, které budou vaši energii posilovat. Vytvoříte si životní prostředí na stejné vlně, která vaši vlnu (frekvenci) QI bude neustále posilovat.

Ve Škole FRS využíváme energii tzv. Tří herců života – energie času, člověka a prostoru. Snažíme se sladit energii času tak, aby co nejvíce odpovídala naší energii. Někteří lidé se lépe cítí ráno, na jaře, jiní zase odpoledne a na podzim apod.

Stejně tak využíváme energii lidí. Je důležité se obklopit lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou frekvenci, jako my. Ti nás budou podporovat a posilovat. A podobným způsobem využíváme energii prostoru. Nejsilnější vliv na nás má náš domov a další místa, kde trávíme více času – např. naše pracoviště. I prostor by měl být nastaven tak, aby naši energii posiloval.

Pokud máte silnou QI, dokážete v životě cokoliv, co je na vaší vlně. Budete svých cílů dosahovat bez zbytečného úsilí a bez vyčerpání. Naopak, vše vás bude více a více posilovat.

Jak posilovat svoji energii, jak si ji udržet se naučíte ve Škole Feng Ren Shui. Přihlásti se můžete na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách Školy FRS ZDE. Další ročník školy začíná již v září tohoto roku. Přihlaste se včas.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.