DOMOV – DŮLEŽITÝ ZDROJ VAŠÍ ENERGIE

Ve Škole Feng Ren Shui věnujeme studiu energie prostoru velký důraz. Prostor je jeden z tzv. Tří herců života: čas – člověk – prostor. Energie prostoru může být dosti nevyzpytatelná. Je to z toho důvodu, že si často vůbec nemusíme uvědomit, jak na nás dané místo působí. A tak se může stát, že trávíme svůj čas na místech, která nemají dobrou energii a tím poškozují naši vlastní energii. Proto je dobré energiím místa rozumět a správně je využívat ve svém životě.

Mistr Wu řekl: „Choď pouze na místa, kde je silná Qi. Vyhni se všem místům, kde je mrtvá Qi. Tak tvá vlastní Qi zůstane silná. To je to, co nazýváme „síla místa“. Místo tak může dát tvé Qi sílu, nebo ji zničit.“

Je důležité vědět, že energie času i prostoru jsou silnější, než naše energie (energie člověka). Proto se my lidé musíme neustále času i prostoru přizpůsobovat. Jinak se chováme v zimě, jinak v létě, ale také jinak se chováme v kostele a jinak v restauraci atd. A protože člověk se přizpůsobuje energiím prostoru, je důležité si vybírat taková místa, která jsou v souladu s naší energií a podporují ji. Jinak ji začnou ničit.

Nejvíce času ve svém životě trávíme v prostoru našeho domova. Proto je to nejdůležitější místo pro naši energii. Doma trávíme více jak polovinu svého života. Osm hodin spánku tvoří třetinu života a pokud žijeme „normální život“, pak dobu spánku trávíme doma. A když si k tomu přičteme další činnosti, které doma vykonáváme, tak opravdu zjistíme, že velkou část svého života strávíme doma.

Proto by náš domov měl být vytvořen tak, aby co nejvíce podporoval naše vlastní energie. Pokud si chceme vytvořit kvalitní domov, musíme nejprve znát své vlastní energie. Ty zjistíte z mobilní aplikace Školy Feng Ren Shui zde:

Pro Android:

Pro iPhone:

https://apps.apple.com/us/app/typologie-osobnosti-feng-shui/id1455344899?ign-mpt=uo%3D2

Známe-li svojí energii, pak umíme díky nástrojům Feng Ren Shui vytvořit takový domov, který bude naši energii posilovat, bude pomáhat k regeneraci naší energie. Domov je tak velmi důležitý z hlediska našeho zdraví, celkové odolnosti a dlouhověkosti. Měli bychom tedy vytváření svého domova věnovat opravdu velkou pozornost, protože má velmi klíčovou roli v našem životě.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.