TAJEMSTVÍ SÍLY ŽIVOTA? ZNÁME HO VÍCE JAK PĚT TISÍC LET

Síla života, síla naší energie, to není žádné tajemství. Zdá se, že moderní civilizace stále více hledá a zkoumá smysl života a jak získat velkou životní sílu. Ale principy této síly jsou jednoduché a lidstvo je zná již velmi dlouho. A my se je učíme aplikovat ve Škole Feng Ren Shui.

Mistr Wu se podíval na řeku a viděl tok života. Začíná malým pramínkem, roste na své cestě, zná svůj cíl – naplnění svého osudu, přizpůsobuje se každé situaci, kterou prochází, aby dosáhla svého cíle. Tok a síla řeky je tok a síla života.

Život a jeho síla opravdu plyne a sílí jako řeka. Pokud se budeme řídit jejím příkladem, pak na své cestě budeme neustále růst a sílit a jako mohutný veletok dosáhneme svého cíle stejně jako řeka, která se na konci své pouti vlije do moře.

Z příkladu řeky jasně vidíme, že jedním ze základních principů silné životní energie je plynutí – tok. Řeka neustále plyne, neustále se pohybuje směrem ke svému cíli. Dělá různé zatáčky, meandry, „kroutí“ se krajinou, ale nikdy se nevrací. Jde stále kupředu. Využívá k růstu své síly přítoků jiných řek, takže není na své cestě sama, její síla roste tím, čím je z okolí posilována. A tak neustále energii získává a posiluje. I my využíváme nástrojů Feng Ren Shui, jak neustále svoji energii posilovat, aby cestou našeho života mohutněla.

Řeka je voda a ta se umí měnit dle situace. Je to nejpřizpůsobivější forma energie. Nalijete-li jí do hrnku, má tvar hrnku a stane se tak hrnkem. Je měkká a tvárná, přesto dokáže obrousit i ten nejostřejší meč a podemlít i tu největší horu.

Jak řekl Bruce Lee: „Be as water. Buď jako voda.“

Budete silní a vždy dosáhnete svého cíle.

Jak si v životě vytvořit a udržet silnou energii, udržet si pevné zdraví a prožít naplněný život. To vše se naučíte ve Škole Feng Ren Shu. Přihlaste se do nového ročníku Školy FRS, který začíná v září 2023. Vše o ŠKOLE FRS ZDE:

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.