KOLIK ZVÍŘAT SE VE VÁS SKRÝVÁ?

Říká se, každý člověk v sobě skrývá „to své zvíře“. Podle učení Feng Ren Shui máme v sobě čtyři zvířata. Proč čtyři? Číslo čtyři je energie vymezení. A proto tato čtyři zvířata vymezují naši osobnost, náš charakter a naši typologii. Učení FRS radí: vypusťte svá zvířata a buďte sami sebou.

Jaká jsou ta vaše zvířata (a nejen ta vaše ale i ostatních lidí ve vašem okolí) se dozvíte z mobilní aplikace Typologie osobnosti Feng Ren Shui

Pro Android:

Pro iPhone:

https://apps.apple.com/us/app/typologie-osobnosti-feng-shui/id1455344899?ign-mpt=uo%3D2

Když jsme sami sebou, tak jsme nejsilnější a máme nevíce energie. Dokážeme tak využít sílu našeho přirozeného talentu a svých přirozených silných stránek. Díky tomu poznáme svoji životní cestu, na které dokážeme dosáhnout svých cílů a prožít tak naplněný život.

Naše Typologie osobnosti Feng Ren Shui nám ukazuje, jaké vybavení pro život jsme získali, jaké dary nám byly dány do vínku. Měli bychom si ale uvědomit, že tyto dary nebyly určeny pro nás, ale pro to, abychom jimi obdarovali ty, kteří tyto dary potřebují. Nejsme tu sami pro sebe, ale právě pro druhé. Stejně tak je vše v přírodě určeno pro to, aby to sloužilo ostatním, aby mohla příroda fungovat jako celek. Jako jabloň nejí svá vlastní jablka, řeka nepije svojí vodu, tak i člověk by měl své dary rozdávat ostatním. Proto bychom měli své dary objevit a obdarovat jimi všechny ty, kteří je potřebují.

Abychom svými dary mohli potěšit ostatní, měli bychom si vytvořit takové životní podmínky, kde se našim darům bude dařit. Stejně tak, jako jabloň potřebuje správnou půdu a prostředí, aby mohla rodit hodně šťavnatých jablek. Naše Typologie osobnosti FRS nám prozradí, jaké podmínky pro svůj život potřebujeme, jak si je nastavit a vytvořit si tak základní životní rovnováhu. Protože naše rovnováha je tou základní podmínku pro to, aby se všem našim energiím (darům) skutečně dobře dařilo.

VYPUSŤTE SVÁ ZVÍŘATA

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.