VZTAHY V KVĚTNU: OKOUZLENÍ I ŽÁRLIVOST

Had, který nám vládne v květnu je považován za nejkomplikovanější zvíře zvěrokruhu. Bývá často složitý, náročný a usiluje o dokonalost. A tuto energii nám přinese i do našich vztahů.

Had dokáže okouzlit až téměř hypnotizovat. Snad i pro to je květen téměř magickým měsícem lásky. Můžeme být někým tak okouzleni, že se prostě zamilujeme a máme pocit, že je to ten pravý partner pro nás. Celá příroda rozkvete a všechny květy tak vytvoří opojnou energii, která nás může omámit.

Můžeme se touto opojnou energií nechat unášet, ale pak se nesmíme divit, kam nás dostala, až opojení pomine. Kdo je váš partners se dozvíte z Osobní typologie Feng Ren Shui – mobilní aplikaci si můžete stáhnout zde:

Pro Android:

Pro iPhone:

https://apps.apple.com/us/app/typologie-osobnosti-feng-shui/id1455344899?ign-mpt=uo%3D2

Hledáte-li nového partnera, měli byste v květnu trošku zbystřit a využít hlavu Hada a nenechat se jen unášet opojením lásky. Prostě trošku i přemýšlejte a nenechte se odpojit od své reality. Záleží, také jakého partnera hledáte. Pokud hledáte životního partnera, tak opravdu buďte v květnu opatrní, abyste měli jistotu, že je to ten pravý. Láska dokáže zaslepit a Had vás opravdu může totálně zhypnotizovat

Pokud již vztah máte, tak zaměřte svoji lásku co nejvíce na svého partnera. Snažte si tento krásný měsíc co nejvíce užít spolu. Dělejte společně co nejvíce aktivit. Ubezpečte svého partnera, že jste tu pro něj a že chcete, aby on byl pro vás. V květnu je to důležité z toho důvodu, že Had má majetnické sklony. Dokáže velmi silně obtáčet vše, co chce, aby mu patřilo. Pokud není ujištěn o tom, že je tu partner pro něj, dokáže velmi silně žárlit a své majetnické sklony ještě posílí, což většinou vede ve finále k tomu, že celý vztah úplně „udusí“.

PŘIHLASTE SE NA KURZ PARTNERSKÉ VZTAHY: KVĚTEN – MĚSÍC LÁSKY

PŘIHLASTE SE NA WORKSHOP: ČAS = PENÍZE

Chcete vytvořit energie bytu, domu či pracovního prostředí podle principů Feng Ren Shui? Kontaktujte nás na skolafrs@gmail.com nebo 736 199 717 nebo pomocího tohoto formuláře:

NOVÝ HAPPYWEEK NA KVĚTEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.