KVĚTEN: MŮŽETE SVOLAT RODINOU RADU

Had je největší rádce ze všech zvířat zvěrokruhu. Měli bychom jeho energii využívat vždy, když si s něčím nevíme rady, nebo když potřebujeme vyřešit něco složitého. Had si s tím umí vždy poradit.

Had pracuje s fakty, s realitou a umí rozpoznat všechny možné souvislosti. Dokáže velmi dobře zhodnotit všechny jednotlivosti a zjistit, jak se navzájem ovlivňují a jak ovlivňují fungování celku.

Proto bychom v květnu, kdy nám Had vládne, měli jeho schopnosti využít k tomu, aby nám dobře fungovala rodina jako celek. Můžeme tak v květnu svolat celou rodinu a podívat se společně na to, co nás čeká, co máme v rámci rodiny řešit a jak jednotliví členové rodiny mohou přispět k tomu, aby se celé rodině dařilo.

Důležité ale je, abychom si nejprve ujasnili, co konkrétně chceme řešit. Had potřebuje znát cíl, kterého chceme dosáhnout. Pokud je cíl dostatečně jasný, dokáže Had vždy najít tu nejlepší cestu k cíli.

Pokud tedy máte něco, co byste jako rodina měli řešit, udělejte to právě v květnu. Snažte se, aby všichni členové rodiny vnímali rodinu jako celek a také aby každému byl jasný cíl, kterého chcete jako rodina dosáhnout.

Můžete svolat jakousi rodinnou radu, kde se vzájemně poradíte, jak daného cíle chcete společně dosáhnout. Had bude vnímat důležitost jednotlivých členů rodiny a dokáže jejich schopnosti využít tak, aby prospívaly celku. Je ale důležité, abyste názory všech členů rodiny brali jako důležité a nikoho tzv. „neshazovat“. Had nesnáší ponížení nebo neuznání a pokud byste nějakého člena rodiny takto brali, mohl by se postavit proti zájmům rodiny a prosazovat jen své vlastní zájmy  a to jen proto, aby ostatním dokázal, jak je důležitý.

PŘIHLASTE SE NA KURZ PARTNERSKÉ VZTAHY: KVĚTEN – MĚSÍC LÁSKY

PŘIHLASTE SE NA WORKSHOP: ČAS = PENÍZE

Chcete vytvořit energie bytu, domu či pracovního prostředí podle principů Feng Ren Shui? Kontaktujte nás na skolafrs@gmail.com nebo 736 199 717 nebo pomocího tohoto formuláře:

NOVÝ HAPPYWEEK NA KVĚTEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.