PROČ JE V KVĚTNU NASTAVENÍ PRAVIDEL PRO DALŠÍ POSTUP TAK DŮLEŽITÉ?

Had, který v květnu vládne, je stratég a jeho hlavní silnou stránkou je pomoci nám vytvořit strategii dalšího postupu. Má vytvořit pevné základy pro naši cestu k cíli. Pokud energie Hada využijeme opravdu naplno, budeme mít velkou jistotu, že danou cestou cíle opravdu dosáhneme.

Had je realista a pragmatik. O všem pečlivě přemýšlí a rozhoduje se na základě faktů a jistoty. Had potřebuje jedno: vědět, že ví, že ví. Pokud ví, teprve pak je ochoten vyrazit na cestu.

Pokud vytváříme strategii na základě učení Školy Feng Ren Shui, měli bychom vycházet z toho, že cesta k cíli patří do tzv. Gua 1 – Voda (metoda Ba Gua). Energii Gua 1 si můžeme představit jako tok řeky. Začíná malým pramínkem, postupně se stává potokem, pak řekou a nakonec veletokem, který se mohutně vlévá do moře. A přesně takto Had připravuje strategii postupu vpřed.

Aby ale energie Gua 1 opravdu mohla plynout a měla k tomu dostatek síly, potřebujeme k tomu využít energii Kovu (Kov podle zákona fází/elementů tzv. rodí Vodu, tj. dodává jí sílu). Tuto energii nám zajišťuje Gua 6, což je energie řádu, pravidel a systému. To nám říká, že před vykročením na cestu k cíli bychom si předem měli určit pravidla postupu. Vytvořit si, nebo zvolit si systém, který při postupu k cíli budeme využívat. A právě pomocí tohoto systému, těchto pravidel se vydat na cestu a dojít k cíli. Proto využijte sílu Hada k tomu, abyste vymysleli i funkční systém, podle kterého budete postupovat před tím, než na cestu vyrazíte.

PŘIHLASTE SE NA KURZ PARTNERSKÉ VZTAHY: KVĚTEN – MĚSÍC LÁSKY

PŘIHLASTE SE NA WORKSHOP: ČAS = PENÍZE

Chcete vytvořit energie bytu, domu či pracovního prostředí podle principů Feng Ren Shui? Kontaktujte nás na skolafrs@gmail.com nebo 736 199 717 nebo pomocího tohoto formuláře:

NOVÝ HAPPYWEEK NA KVĚTEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.