KRÁSA DOMOVA v květnu

Had je opravdu nejnáročnější zvíře zvěrokruhu. Jeho energie jsou velmi komplikované a mnoho lidí je často ani neustojí. I proto bývá symbol hada často využíván v mystice, okultismu, náboženstvích, hermetismu, ale také ve zdravotnictví. Jako by nám Had dával možnost magicky kouzlit.

A právě ono magické kouzlo bychom se měli snažit v květnu vytvořit i v interiéru našeho domova. Had se nespokojí jen tak s něčím. Víme, že Had chce vše perfektní jak uvnitř, tak i venku. Pokud chcete Hada obdarovat, nestačí mu dát krásný dárek ledabyle zabalený, nebo obyčejný dárek v krásném obalu. Musí to být krásný dárek v krásném obalu. Nebo-li: všechno, nebo nic.

Had je prvním ohnivým zvířetem zvěrokruhu. A Oheň nám do interiéru (kromě jiného) přináší soulad. Všechno by mělo krásně ladit. Barvy, materiály, tvary, nábytek, doplňky atd.

Abyste energii Hada využili i pomocí interiéru, vytvořte si doma jeho silné energie. Dejte vše do souladu, vše slaďte, aby to vypadalo téměř dokonale. Had má v tomto ohledu hodně společného s Kohoutem, který miluje detail. A v květnu bude opravdu na detailu záležet. Tak to prostě příroda zařídila. Květen je odvozen od květenství. A květ je jakýmsi symbolem dokonalosti. Když si pečlivě prohlédnete jakýkoliv květ, uvidíte dokonalost tvarů, dokonalost barev, naprostý soulad. Tím nás květy dokáží hypnotizovat stejně tak, jako právě Had. Vytvořte si v květnu takový interiér, který vás naprosto okouzlí a věnujte pozornost detailu. Uvidíte, jakou sílu z prostoru tak v květnu dostanete.

Chcete vytvořit energie bytu, domu či pracovního prostředí podle principů Feng Ren Shui? Kontaktujte nás na skolafrs@gmail.com nebo 736 199 717 nebo pomocího tohoto formuláře:

PŘIHLASTE SE NA KURZ PARTNERSKÉ VZTAHY: KVĚTEN – MĚSÍC LÁSKY

PŘIHLASTE SE NA WORKSHOP: ČAS = PENÍZE

NOVÝ HAPPYWEEK NA KVĚTEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.