KVĚTEN JE O HLEDÁNÍ NEJLEPŠÍ CESTY

POKUD NEMÁTE CÍL, NENAJDETE ANI CESTU

Lidé často důležitost cílů podceňují. Snad i proto se tak často objevuje rčení: i cesta může být cíl. Možná pro ty, kteří žádný cíl nemají a pak jen tak bloumají po cestách, které je vždy zavedou někam, kde ale nechtěli být. Proč? Protože to nebyl jejich cíl, proto tam nechtěli být. Jakmile by tam být chtěli, byl by to přeci jejich cíl.

O důležitosti cílů učíme ve speciálním workshopu Vision Board – termín jeho dalšího konání sledujte na https://www.facebook.com/skolafrs . Učíme zde jak si cíl správně zvolit a jak potom k němu najít i tu nejlepší cestu. Indové říkají: na vrchol vedou tisíce cest, ale jen ta jedna je vaše. Každý máme jít životem svojí vlastní cestou. Ve Škole FRS se učíme, jak tuto cestu najít, jak po ní kráčet a jak mít dostatek síly, abychom dosáhli i jejího cíle.

Určení cesty, určení té správné cesty je schopnost Hada. Máte-li jasný cíl, využijte sílu Hada k tomu, aby vám pomohl nejen najít tu správnou cestu, ale aby vám také ukázal, jak po ní máte k cíli kráčet. A nemusí to být cesta jednoduchá. Může být komplikovaná, může být klikatá, ale vede k vašemu cíli. A Had vám dodá tolik síly, že zvládnete jakoukoliv cestu. V Daoismu (Taoismu) se říká, že Nebesa nemají ráda ty, jež si vše zjednodušují.

Had bude při určování vaší cesty hledat souvislosti. Každý váš krok může mít různé dopady, které ovlivní váš další krok. A když tyto dopady nebudete předem znát, může se vám cesta velmi zkomplikovat. Proto vnímejte svoji cestu ve všech souvislostech. Had přeci ví.

PŘIHLASTE SE NA KURZ PARTNERSKÉ VZTAHY: KVĚTEN – MĚSÍC LÁSKY

PŘIHLASTE SE NA WORKSHOP: ČAS = PENÍZE

Chcete vytvořit energie bytu, domu či pracovního prostředí podle principů Feng Ren Shui? Kontaktujte nás na skolafrs@gmail.com nebo 736 199 717 nebo pomocího tohoto formuláře:

NOVÝ HAPPYWEEK NA KVĚTEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.