BOHATÉ ENERGIE ROKU 2023

Energie roku 2023 jsou skutečně bohaté a plné. Sílu těchto energií jsme zdůrazňovali již na přípravných seminářích na rok 2023. Stačí se jen projít do přírody a dívat se kolem. Vše je krásně olistěné, listy jsou velké a plné, květy jsou bohaté a krásně „tlusťoučké“….

Letošní energie opravdu přináší to, co jsme říkali: budoucí prosperitu. V letošním roce je velmi velký potenciál pro to, aby se nám v budoucnosti opravdu dařilo. Je to rok setí. A pokud letos zasejeme a budeme se dobře starat o to, co jsme zaseli, je velká pravděpodobnost, že budoucí sklizeň bude opravdu bohatá.

Týká se to všeho i financí. I proto letos pořádáme pro velký zájem již druhý workshop Čas = Peníze. Zdá se, že opravdu vše nahrává budoucím velkým výnosům a to včetně současné krize. Kdo chce, můžete toho opravdu využít.

Letos vládne Vodní Zajíc. Voda = tok peněz a jejich koloběh. Tj. investice, která má přinést výnos. Zajíc = prosperita (podle Knihy proměn Yi Jing/I Ťing) a energie setí. Dále vládne tzv. Letící hvězda 4, která přináší hojnost, bohatost (vše to, co vidíme nyní v přírodě) a velikost. Je to také hvězda Draka. A právě Drak je nejmocnější zvíře zvěrokruhu. Tak je dobré jeho sílu a moc využít naplno.

Využijte tyto krásné prospívající energie roku 2023 i vy.

PŘIHLASTE SE NA WORKSHOP: ČAS = PENÍZE

PŘIHLASTE SE NA KURZ PARTNERSKÉ VZTAHY: KVĚTEN – MĚSÍC LÁSKY

Chcete vytvořit energie bytu, domu či pracovního prostředí podle principů Feng Ren Shui? Kontaktujte nás na skolafrs@gmail.com nebo 736 199 717 nebo pomocího tohoto formuláře:

NOVÝ HAPPYWEEK NA KVĚTEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.