NAUČTE SE POZNÁVAT LIDI VE SVÉM ŽIVOTĚ

Říká se, že práce s lidmi, porozumění ostatním je jeden z nejtěžších úkolů vůbec. Jednou z velkých obav v celé historii psychologie je pokusit se pochopit, proč se jedinec chová tak, jak se chová. Víme však, že základy lidského chování jsou založeny na jeho přirozenosti. Ale jak poznat přirozený základ člověka, jeho chování, reakce na různé podněty, co mu vadí, co se mu naopak líbí zná lidstvo již mnoho let. Učení Feng Ren Shui vytváří přirozenou typologii člověka již tisíce let.

Osobní typologie Feng Ren Shui je opravdu velmi přesnou metodou, jak vytvořit velmi detailní profil osobnosti člověka. Díky této typologii poznáte člověka téměř dokonale. Budete vědět jak vše kolem sebe vnímá, jak přemýšlí, jak hodnotí různé situace, činnosti, jaká je jeho vnitřní podstata, důležité životní hodnoty, jakou má sílu jak fyzickou tak psychickou, jak se může projevovat navenek, komunikovat, reagovat na vaše jednání a chování, jaká je jeho tělesná konstituce i to, jaká je jeho sexuální energie.

Pokud takto detailně člověka poznáte, víte přesně jak s ním jednat, čím ho potěšit, jak mu pomoci v různých situacích, jak s ním spolupracovat a naopak, čím ho můžete podráždit, zkazit náladu apod. Znalost ostatních lidí nám může velmi usnadnit život v oblasti vztahů s ostatními lidmi. Ať již se jedná o vašeho životního partnera, děti, rodinu, přátele, či kolegy v práci. Také vám to velmi pomůže při výběru lidí, které si máte pouštět do svého života a kterým lidem se naopak raději vyhnout.

Velmi důležitou roli hraje znalost osobní typologie při výchově dětí. Pokud již od jejich narození znáte jejich přirozený talent, silné stránky, způsoby přemýšlení a reagování na vnější podněty, můžete své děti vést tak, aby svůj talent mohly zdravě rozvíjet, posilovat své silné stránky a nedělat nic, co by dětem mohlo ubližovat a brát jim energii. Znalost energie našich dětí také velmi významně pomáhá k jejich zdravému rozvoji a upevňování jejich zdraví.

K tomu slouží mobilní aplikace Osobní typologie Feng Ren Shui, kterou si můžete stáhnout ZDE:

Pro Android:

Pro iPhone:

https://apps.apple.com/us/app/typologie-osobnosti-feng-shui/id1455344899?ign-mpt=uo%3D2

PŘIHLASTE SE NA WORKSHOP: ČAS = PENÍZE

Chcete vytvořit energie bytu, domu či pracovního prostředí podle principů Feng Ren Shui? Kontaktujte nás na skolafrs@gmail.com nebo 736 199 717 nebo pomocího tohoto formuláře:

NOVÝ HAPPYWEEK NA KVĚTEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.