UMÍME OPRAVDU DOBŘE VYCHOVÁVAT SVÉ DĚTI?

Proč má tolik lidí různá traumata z dětství, svých rodičů, když má většina rodičů pocit, že pro své děti dělali to nejlepší?

Jako rodiče si často klademe otázku, jak vychovávat a vést své děti. Často u toho používáme různé „programy“, které nám předali naše rodiče, nebo se řídíme radami okolí či si vytváříme své vlastní způsoby výchovy, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou správné. Jak ale víme jestli je to správně?

Poznejte své děti co nejlépe pomocí mobilní aplikace Osobní typologie FRS

Mnozí rodiče si myslí, že své děti dokonale znají, že ví přesně co potřebují. Proč ale tak často v dospělosti pak lidé hovoří o tom, že jim rodiče nerozuměli, že díky jejich výchově mají různé psychické problémy, bloky, že museli studovat něco, co je nebavilo, že byli nuceni dělat aktivity, u kterých se necítili dobře? Proč si tolik lidí nese tzv. traumata z dětství?

Všichni se narodíme s nějakými PŘIROZENÝMI talenty a silnými stránkami. Je to naše výbava pro život, abychom ho co nejlépe zvládali. Pokud tedy chceme, aby se naše dítě zdravě vyvíjelo a rozvíjelo svůj přirozený potenciál, měli bychom jeho přirozené stránky dobře znát. Ty se ale nemusí úplně v dětství projevit a dokonce je jako rodiče můžeme nevědomě potlačovat.

Aby se dítě mohlo zdravě vyvíjet a rozvíjet svůj potenciál, musíme mu k tomu vytvořit ty nejlepší podmínky. V nich se pak dítě dokáže samo rozvíjet a posilovat své silné stránky a rozvíjet svůj talent. A to již od ranného dětství. Když známe přirozené stránky našich dětí, dokážeme pak tyto podmínky vytvořit a tím umožnit dětem jejich zdravý rozvoj, posilovat jejich sebevědomí, sebejistotu a tím tak vytvořit velmi silné zázemí pro vstup do jejich vlastního života, kde své silné stránky a talent mohou naplno využít a žít tak naplněný život.

Své děti můžete velmi dobře poznat pomocí mobilní aplikace Osobní typologie Feng Ren Shui, kterou si můžete stáhnout ZDE:

Pro Android:

Pro iPhone:

https://apps.apple.com/us/app/typologie-osobnosti-feng-shui/id1455344899?ign-mpt=uo%3D2

PŘIHLASTE SE NA WORKSHOP: ČAS = PENÍZE

Chcete vytvořit energie bytu, domu či pracovního prostředí podle principů Feng Ren Shui? Kontaktujte nás na skolafrs@gmail.com nebo 736 199 717 nebo pomocího tohoto formuláře:

NOVÝ HAPPYWEEK NA KVĚTEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.