NOVÁ KNIHA – PODLE FENG REN SHUI

POZNEJTE SAMI SEBE, SVŮJ PŘIROZENÝ TALENT A POTECNIÁL

Nová kniha Čínské horoskopy – ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ (můžete ji koupit např. zde: http://neoluxor.cz/beletrie/cinske-horoskopy–256615/) je určena všem, kteří chtějí  prožít naplněný, úspěšný a šťastný život. Díky této knize nejenže poznáte své pravé JÁ, ale také své silné stránky, které máte v životě nejvíce využívat a rozvíjet. Poznáte svůj přirozený talent. Dozvíte se, ale také, jaké jsou vaše slabé stránky, které vám život zbytečně komplikují a čemu se tedy raději vyhýbat. Navíc se dozvíte, jak si nastavit své vztahy, kariéru, bohatství…… To vše je základem učení Feng Ren Shui.

Tato kniha vám poradí v různých životních situacích, v poznání sebe i druhých a jak se správně zachovat

Tato kniha vám poradí v různých životních situacích, v poznání sebe i druhých a jak se správně zachovat

Kniha je napsána tak, aby byla vaším celoživotním průvodcem. Můžete s ní pracovat každý den. Poradí vám, jak nakládat s různými situacemi, jak řešit problémy či využívat příležitosti, jak jednat s lidmi ve vašem okolí.

KDO JE KDO

POZNEJTE LIDI VE SVÉM OKOLÍ – FENG REN SHUI

Charakter knihy vám navíc pomůže poznat pravé JÁ svých blízkých, partnerů, dětí, kolegů, nadřízených atd. Pomůže vám pochopit jejich jednání a chování. Budete umět s nimi jednat tak, aby vaše vztahy byly pro vás příznivé. Budete vědět, co je motivuje, čím je potěšit a naopak, čím si je můžete zbytečně znepřátelit.

Kniha je k dostání ve všech větších obchodech s knihami a eshopech

Kniha ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ vám rozhodně usnadní život, který vám tak začne přinášet naplnění a radost. Velmi rychle pochopíte mnohé souvislosti ve svém životě a ve vztazích s druhými lidmi. Kniha je k dostání u všech velkých knihkupců.

Pokud vás toto téma učení Feng Ren Shui zajímá, můžete nás sledovat i na www.facebook.com/akademiestesti a zúčastnit se našich přednášek a seminářů. Můžete též odebírat zdarma měsíčník HAPPYWEEK, který přináší rady a tipy na každý měsíc podle jeho aktuálních energií. V HAPPYWEEKu také najdete energie na každý den v měsíci. HAPPYWEEK si můžete objednat zdarma na skolafrs@gmail.com nebo telefonicky na 736 199 711.

Advertisement