JAK OPICE OVLIVŇUJE VAŠI RODINU V 2016

Rodina bude pod silnou vládou Opice v roce 2016. Opice je zvíře, které žije v tlupách, „rodinách“ a proto má k energii rodiny velmi silný vztah. Proto její vliv na vaší rodinu bude v tomto roce velmi významný. Síla Opice může vaši rodinu posilnit, nebo naopak velmi oslabit. Záleží, budete-li se Opicí řídit, nebo s ní bojovat.

Opice - rodina

Opici v rodině musíte letos opravdu „hlídat“. Její energie jsou zaměřeny spíše na sebe, než na okolí. Proto se může letos stát, že se jednotliví členové rodiny budou chtít více v rámci rodiny prosadit. A možná i na úkor ostatních. To samozřejmě může vést k poměrně nepříjemným rodinným konfliktům mezi jednotlivými členy rodiny. Opice má však schopnost se „spojovat“ a tak v rámci rodiny mohou vznikat i jakési „zájmové skupinky“, které budou mezi sebou bojovat.

Přesto, že má Opice sklony prosazovat sebe sama, má také smysl pro rodinu, jako celek. Bere ji za svou. Pokud se vám tedy podaří v tomto roce u všech členů rodiny vytvořit pevný silný vztah k rodině, k jejím zájmům, pak bude Opice dodávat rodině svoji sílu. Je ale důležité, aby všichni členové rodiny chápali a vnímali důležitost rodinných zájmů i sami pro sebe. Budou tak podporovat rodinné zájmy, protože je budou považovat za své.

Protože je Opice velmi bystrá a chytrá, mohli byste její energii letos využít k řešení i poměrně složitějších rodinných situací. Je ale důležité, abyste v rodině vnímali, že řešení takové situace je zlepšení nejen pro rodinu jako celek, ale i pro každého jednotlivého člena rodiny. Pokud tedy budete nějakou takovou situaci řešit, pak ji řešte s každým členem rodiny a ukažte každému z nich, jak i pro něj osobně bude toto řešení situace výhodou. Pak se jednotliví členové rodiny dokážou spojit v opravdu silnou energii, která dokáže řešit téměř cokoliv.

Nezapomínejte letos hlavně na lehkost a hravost, kterou Opice miluje. Snažte si s rodinou co nejvíce užívat příjemné a „hravé“ situace. Užívejte si a vyhýbejte se zbytečným konfliktům.

Máte již Astrotypy všech členů své rodiny? Nechte si je zpracovat. Objednejte si Astrotyp na http://www.akademiestesti.webs.com/akce

Zdroj: #HAPPYWEEK 161 – ke stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 161

#HAPPYWEEK 161

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.