CO DĚLAJÍ ÚSPĚŠNÍ LIDÉ JINAK

Mnoho lidí se stále marně snaží dosáhnout svých cílů. Mají pocit, že vše se staví proti nim, nebo že nejsou dost dobří na to, aby svých cílů dosáhli. Ve většině případů ale nejde o to, že nám svět nedovolí úspěch, nebo že nejsme dost dobří. Když se zamyslíte nad tím, jací lidé jsou ti úspěšní a jací jste vy, pak nenajdete mnoho rozdílů. V mnoha případech dokonce zjistíte, že většina úspěšných lidí vyrůstala v horších podmínkách než vy, že jejich výsledky ve škole byly často podprůměrné, mnoho z nich své studium ani nedokončilo.

K tomu, abyste ve svém životě stále rostli a rozvíjeli se, je nutné se na tento růst soustředit a být aktivní.

V čem je tedy zásadní rozdíl mezi úspěšným člověkem a člověkem, který na svůj cíl nedokáže dosáhnout? Většinou je příčinou to, že ti úspěšní dělají věci jinak, než ostatní. Tím se liší. Ne tím, jací jsou, jaké mají podmínky či kolik měli peněz na začátku. Když se např. Steve Jobs (zakladatel společnosti Apple) vrátil po letech zpět do firmy, byla těsně před bankrotem. Neměl tedy ideální podmínky ani peněz nazbyt. Ale dělal věci jinak. Dnes je Apple nejdražší společnost na světě. A to je jedním z pilířů úspěchu: dělat věci jinak, než je dělá většina těch ostatních. Tím se ti úspěšní odlišují.

Které z mnoha zásad úspěšní lidé dodržují se můžete dočíst v novém článku na Inc.com . Článek zdůrazňuje např. tyto důležité zvyklosti, které dělají ty úspěšné úspěšnými:

1. Investují sami do sebe – vzdělávají se, rostou, rozvíjejí se.

2. Používají věci a aktivity, které je posouvají dopředu – myslíte, že čtení bulvárních časopisů z vás udělá lepšího člověka? Přemýšlejte o tom.

3. Pracují tak, aby díky své práci rostli a tím rostou i jejich firmy. Nedělají jen pro peníze samotné.

4. Soustředí se na výsledek, na svůj cíl, ne na to, aby pracovali tvrdě. Dělají jen to, co je k cíli posouvá. Vše ostatní ignorují.

Více v tomto článku zde.

Podívejte se na toto krátké video Tonyho Robbinse k tomuto tématu:

https://www.inc.com/video/tony-robbins-on-the-2-things-that-will-get-you-further-than-hard-work.html

Nastavte si i vy svojí kariéru a podnikání správně v roce 2018.

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.