PROČ RODINNÁ FIESTA V LISTOPADU

Stejně jako u vztahů, i pro posílení energie rodiny je vhodné využít hostinu, kterou Vepř (který vládne v listopadu) prostě miluje. V listopadu je tak opravdu velmi vhodný měsíc k tomu, abyste sezvali co nejvíce členů rodiny a domluvili se na uspořádání velké hostiny. Že není co slavit? Důvod se přeci vždy najde. Můžete využít např. svátek sv. Martina a upéct husu a uspořádat rodinné husí hody. Není důležité, aby to byla nějaká oficiální příležitost. Důležité je, abyste si při hostině opravdu uvědomili, jak se celá vaše rodina má dobře a že je o všechny členy rodiny dobře postaráno.

V rámci hostiny byste měli řešit rodinné záležitosti. Listopad je měsíc Vepře a ten má rád hojnost a odměnu. Pokud vaše rodina funguje jako celek, a každý člen rodiny přispívá svým dílem k chodu celé rodiny, je důležité, abyste při hostině vyzdvihli přínos každého člena rodiny. Namotivujete tak velmi silně členy rodiny, aby přispívali k rodinnému úspěchu i příští rok.

Pokud se vaší rodině podařil v tomto roce nějaký úspěch, využijte tuto hostinu k oslavě tohoto úspěchu a zdůrazněte, jak je tento úspěch důležitý pro budoucnost rodiny. Stejně tak můžete oslavit osobní úspěchy jednotlivých členů rodiny. Vše ale musí probíhat velmi upřímně a s radostí. Vepř se rád raduje z radosti druhých. A přesně tak by měla vaše oslava probíhat.

Posílit rodinné energie v listopadu můžete i tím, že pomůžete těm členům rodiny, kteří pomoc opravdu potřebují. Může to být finanční pomoc, materiální pomoc, nebo „jen“ dát pocit opory a že žádný člen rodiny není na nic sám. Vepř nemá rád samotu a velmi ho oslabuje, když ho ostatní opustí. Proto všem členům rodiny dejte jasně najevo, že rodina je zde pro ně a že mohou kdykoliv požádat o pomoc.

Rozhodně se ujistěte, že žádný člen rodiny se necítí opuštěn, osamocen a že je v životě na všechno úplně sám. K energii Vepře se váže hluboká jinová Voda a ta kromě jiného přináší např. hluboké deprese a strach. Ten hrozí hlavně u starších lidí. Těm v listopadu věnujte opravdu hodně pozornosti a ujistěte je, že nejsou sami.

Pokud vy sami potřebujete pomoc, požádejte o ni svoji rodinu právě v listopadu. Vláda Vepře k tomu vytváří příznivé podmínky.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 711

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

přihlaste se na přípravný seminář podnikání a kariéra v roce 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.